Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehetne a tanár vagy az...

Hogy lehetne a tanár vagy az igazgató tudtára adni, hogy az osztálytársam boxert tart magánál? (bőv. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval középiskola 9. osztályába járok. Van egy nagydarab osztálytársam aki állandóan azzal menőzik, hogy boxer van nála (nem alsógatya, nem kutya, hanem illegális támadóeszköz, aki nem tudja mi az; google.). Nem szeretném négyszemközt megbeszélni az osztályfőnökkel mert akkor tudná a gyerek, hogy én szóltam a tanárnak. Viszont valahogy a tanár vagy az igazgató tudtára kellene adni mert állandóan fenyegetőzik pl; "ezzel betörném a fejed", "ezzel megütlek akkor meghalsz" stb. Minden szünetbe előveszi és mutogatja meg mondja az idióta szövegeit. Ezt az eszközt max otthon lehet elzárva tartani, de utcán pláne iskolában törvényellenes zsebben, kézben, táskában tartani, egyszóval viselni, hát még akár használni. Hogy tudassam a tanárral (névtelenül)? Még mielőtt valakit megüt vele. Előre is köszi! 15/f

2013. nov. 7. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyomtasd ki a szöveget amit leírnál neki és hagyd az asztalán. Sok mást nem tudsz tenni.
2013. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá csak az a baj, hogy szünetbe, órák előtt be van zárva a terem. Órán meg nem tudom észrevétlenül odatenni. Egyébként ha kiderülne, akkor milyen bűntetést kapna?
2013. nov. 7. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha van lyukas órátok így első órában amikor a többiek nem jönnek be akkor megmondod az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak, vagy írsz egy emailt a tanárodnak.. vagy ugyanúgy az igazgatónak.. vagy szétb*szod a fejét amikor nincs rajta a boxer, bár az sem ér sokat, ha nem tud az ember verekedni, én 10 éve boxolok, és csak egy hatalmasat röhögnék ha egy olyan ember megpróbálna ütni boxerral, 1. nem tudna mert mire belépne ütni már bucira lett verve a feje, 2. utána ráhívnám a rendőrt és jól megszívná..
2013. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom milyen gyerek vagy te, de mond meg neki, ,hogy boxerrel könnyű keménynek lenni, ennyi erővel én előkapok egy viperát aztán megb@ szhatod magad köcsög gyerek, vagy, hogy aki nem tud verekedni azon egy boxer sem fog segíteni így is úgy is szét lenne kapva a nagy feje. Az ilyen idióták csak ugatnak, egyik sem merne odavágni vele, legalábbis én még ilyennel nem találkoztam :)
2013. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Az e-mail nem rossz ötlet viszont megverni esélyem se lenne mert mint írtam nagy darab kb 30 kilóval nehezebb, bokszolni nem tanultam a gyerek viszont harcművészetre jár (ott is menőzik, hogy mennyire halántékon rugna akárkit-.-).
2013. nov. 7. 19:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Boxerrel tényleg könnyű keménynek lenni de ha engem vagy valamelyik osztálytársamat megüt vele akkor az a legkisebb gond, hogy mennyire érzi keménynek magát a gyerek.
2013. nov. 7. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
SPION!
2013. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vadkan01 ***** válasza:
54%
Itt az idő, hogy te is harcművészetet tanulj és akkor egyenlő félként felkenheted a falra.
2013. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De én nem verekedni akarok mert;

1, évekig tartana mire utolérném a harcművészetbe.

2, akkor is van 30 kiló plusz a javára.

3, még boxere is van (amit én nem akarok venni!). Tehát nem lenne esélyem.

2013. nov. 7. 19:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te bármi miatt beszélhetsz az osztályfőnökkel, nem fog emiatt rögtön gyanakodni. És az osztályfőnöknek is lesz annyi esze, hogy nem fog azonnal odamenni utána, és közölni, hogy tőled tudja a dolgot. Bízz kicsit benne. Nyugodtan beszélj a tanárral!
2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!