Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha biciklivel vagyok és meg...

Ha biciklivel vagyok és meg akar állítani a rendőr, de én elhajtok, akkor jön utánam?

Figyelt kérdés
A minap előfordult velem, hogy megállított egy rendőrautó, mert szabálytalanul kanyarodtam be biciklivel. Ha simán eltekertem volna, akkor jött volna utánam szirénázva, vagy lelőtt volna, lefényképezett volna? :D
2010. júl. 25. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Htá ugyanezen törtem az agyam valamelyik nap :)

Kíváncsi vagyok a válaszokra :D

2010. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Lelőtt volna, aztán lefényképez.
2010. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megállsz, szépen mosolyogsz, nem bunkózol, megúszod egy "elnézést legközelebb figyelek"-kel. Minden más ettől rosszabb. Ha esetleg utánad megy és elkap akkor a minimum amit tettél az az ellenszegülés a hatósági intézkedésnek. Nem úszod meg egy ejnyebejnyével...
2010. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Sikátorokon keresztül lerázod...
2010. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Egyik ismerősömet egyszer meg akarta állítani egy rendőr mert nem volt lámpa a bringáján.

Az ismerősöm nem állt meg hanem gyorsan betekert egy erdőbe a rendőrök persze utána mentek.

Szerencséje volt mert már besötétedett, így a rendőrök 10 perc után feladták a keresgélés és inkább elmentek!:)

2010. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki, és jelentsd mit tapasztaltál! :P:D
2010. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha van mód a menekülésre, akkor elhajtanék, és kapják be. Ha nincs akkor megállnék. Az autónál gyorsabban úgy sem tudok tekerni. Ha meg megbüntetnek, kapják be.
2010. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Biciklivel simán le lehet rázni egy autót, hiszen olyan helyekre is tudsz menni biciklivel, ahová az autó nem.


És ha üldözőbe vesznek autóval, akkor mi az eljárás? Nekem mennek, hogy leessek?

2010. júl. 25. 13:23
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

13:23

Azt nem hiszem. Sztem eléd állnak és fegyverrel felszólítanak hogy szállj le.

2010. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

"És ha üldözőbe vesznek autóval, akkor mi az eljárás? Nekem mennek, hogy leessek?"


Valószínűleg igen. Ilyen estben feltételezik, hogy komolyabb b.cs-t követtél el és nem egy elcseszett kanyarodás miatt nem állsz meg. Fegyvert viszont mindaddig nem fognak elővenni míg te nem. Az előző meg egy marha!

2010. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!