Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 16 évesen mire számíthatok,...

16 évesen mire számíthatok, ha a rendőr este lefülel, hogy biciklivel megyek lámpa nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 12:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy olyan érzésem hogy a rendőrnek van jobb dolga is minthogy téged füleljen le hogy mikor mész lámpa nélkül. egyébként meg ha lámpa nélkül mész és elb@sz egy auto utána nézhetsz hogy még téged jelentenek fel.
2010. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
pénzbírság
2010. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a rendőrt érdekli... Öcsém 6 évesen még annó a ház előtt biciklizett lámpa nélkül... Azon a héten tanult meg biciklizni. Kezdett sötétedni, szóltam neki, hogy most már be kéne jönni. Azt mondta mindjárt jön csak még megy 2 kört...Pár perc múlva valaki kopogtat az ajtón... hát a rendőrbácsi volt, hogy a gyerek mit keres felügyelet nélkül az utcán szürkületkor és miért nincs a bringán lámpa... Mivel állítólag neki is voltak gyerekei elengedte a büntetést, de mondta, hogy még egyszer ne legyen belőle probléma... 16 évesekkel szemben nem lesz ilyen engedékeny abban biztos lehetsz. 2e frontért már lehet szerezni előre, hátulra lámpát. Nem fogsz belehalni ekkora költségekbe...
2010. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Iszonyat veszélyes este kivilágítatlan bicajjal menni. Remélem keményen fellépnek a rendőrök azok ellen, akik nem használnak lámpát a te érdekedben, mert egy autós a sötétben már csak az utolsó pillanatban veszi észre, hogy ott vagy.
2010. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Börtönre, súlyos szabályszegés!

Mostanában úgyis jobban büntetik a pitiáner ügyeket, mint a nagyokat!

2010. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
NA! Nekem volt ilyen, csak nem tudott elkapni minket, mert szembe mentünk vele, és én a járdán, de elkezdtünk tekerni, és egy bekanyarodó utszában elbújtunk, az meg ment egyenesen, szal ennyi eszük van. XD
2010. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem az a szemét típus akkor nem büntet csak szól hogy szállj le és told
2010. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megéri valami olcsóbb lámpát venni a bicajra , de ha veszel akkor NE villogósat vegyél ,mert azért meg kell hogy büntessen ugyanis a KRESZ szerint elöl is és hátul is csak folyamatosan világító lámpát lehet fölszerelni.
2010. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
mivel valószínűleg diák vagy ezért csak kapsz egy ejnye-bejnyés papírt. én is azt kaptam
2010. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

61-es beszel a rendor butasagarol :)

aranyos, hany eves is vagy, 10-12?

Lehet neked ez nagyon vicces, de ha elutne egy auto, akkor te lennel

megsertve.

Es szerintem menjel tanulni, mert 1-es lesz a helyesiras dolgozatod.

2010. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!