Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért jár naponta a rendőrség...

Miért jár naponta a rendőrség a szomszédomhoz?

Figyelt kérdés
Már két napja észre vettem, hogy napi legalább kétszer ki jön a rendőrség a szomszédomhoz. Ketten oda mennek a kerítéshez egy fehér papírral, beszélnek valamiről majd távoznak. Tudja valaki ez milyen okból történhet? Tudom hogy nem az én dolgom, de azért mégiscsak érdekel hogy bűnöző e a szomszédom!?
2020. ápr. 3. 09:30
1 2
 1/11 belapus ***** válasza:
96%
A mostani vírusveszélyes időben elképzelhető, hogy a karanténját ellenőrzik.
2020. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Így van. Karantén ellenőrzés
2020. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Semmi közöd hozzá.
2020. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Egyáltalán nem biztos, hogy karantén ellenőrzés, hiába írja semmitudó99 (99 az IQ-ja), simán lehet, hogy házi őrizetben van.
2020. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most rakták ki a kapura a karantén papírt.

Azért ehez van némi közöm hogy tudjak róla szerintem, hiszen itt lakom közvetlen mellettük.

2020. ápr. 3. 10:29
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 Bizony, bizony. Neked meg itt kellett ehhez kérdést kiírnod, hátha tök ismeretlenek meg tudják neked mondani mi történik a szomszédodban - ahelyett hogy magadtól is rájöttél volna hogy csakis te tudod majd kideríteni.

Na de mi van ha én meg most közlöm, hogy tévedsz, én innen ismeretlenül jobban tudom és valójában titkos fagylaltkészítő műhelyt alapítottak a szomszédodban, ami láthatatlan kacsák tojását használja fel a fagyihoz és a rendőrök a fehér papírral ezeket a láthatatlan kacsákat próbálták meg összeírni napokon keresztül? Hogy a karantén felirat csak álca, nehogy kiszökhessenek a kacsák, mielőtt a rendőrök mégis meg tudják számolni őket?

2020. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Dugják!
2020. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, tudom vannak rossz szomszédok...de ha nem vagy rosszban a szomszédoddal, akkor miért nem kérdezted meg tőle?

Mi szoktunk beszélni a szomszédainkkal...

2020. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"némi közöm hogy tudjak róla szerintem, hiszen itt lakom közvetlen mellettük" - tehát mindenről tudnod kell, amit csinálnak/nem csinálnak? Miért is? Úgy tűnik eddig se beszéltél a szomszéddal, tehát nem veszélyeztet azzal, hogy megfertőzhet. A falon/ajtókon keresztül meg nem terjed a vírus.
2020. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos viszik a napi ebédlistát, mert lehet öregek laknak ott ugyanis most a rendőrség is segít az időseknek, akik ebédet járatnak, hogy ne menjen ki az idős ember az utcára, ne ők menjenek az ebédért, hanem a házhoz viszik, köztük a rendőrség is.
2020. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!