Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki zsarol képekkel? Mit...

Valaki zsarol képekkel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás (azar) ahol írt nekem egy kulfoldi pali hogy vannal jó képei rólam és ha nem küldök még akkor elküldi a mar meglevőket a barataimnak és elküldte az Insta követéseimet hogy tudja kiket ismerek és most nagyon félek ugyanis valobam voltak rolam képek regebben nagyon félek azon gondolkozok megölöm magam ha valamot csinál mit tegyek ?segitsetek kerlek !!!! 18 L

2020. ápr. 6. 20:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Elküldött egyet most amin tenyleg én vagyok es latszik a mellem az arcomat takarja a telefon igy nem biztos hogy felismer valaki a háttér alapján azt mondta hogy van tobb kép is de már csak az az 1 van meg amit elküldött de nem hiszek neki

Mar az egyik ismerosomre rá is irt

2020. ápr. 6. 20:38
 12/25 A kérdező kommentje:
De ha feljelentem bosszúból még elküldheti a képeket és ez egy német pali kitudja mikor lenne belole valami
2020. ápr. 6. 20:38
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elárulod hogy kerültek hozzá a képeid? Vannak egyáltalán neki képei rólad? Te küldted neki? Lennél olyan ostoba pi..a hogy küldesz neki MÉG?????
2020. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja várj most olvasom. Figyu Yard. Minél előbb.
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont feljelentés, mielőbb.
2020. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Lehet meg sem tudja hogy feljelentettem
2020. ápr. 6. 20:46
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne meztelen képeket küldened idegennek amin látszik az arcod is. Rendőrségen tegyél feljelentést.
2020. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha nem neki küldtél akkor valakinek igen. Viszont láttad a képet így tudod kinek küldted el. Elsőnek őt keresd, hogy miért adta tovább.
2020. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Miért érdekel ennyire hogy elküldi az ismerőseidnek? Legalább lesz egy jó recska délutánjuk.
2020. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok leszedek valami kamu kepet rosszlanyok vagy valami es elkuldom neki xd jobb tenyleg nem jut eszembe
2020. ápr. 6. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!