Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zsarol egy becsületes ember,...

Zsarol egy becsületes ember, mert tudja rólam, hogy elítéltek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor részeg voltam régebben, pucérra vetkőztem az utcán és háromszori szeméremsértés miatt el is ítéltek. A szomszédom tudja és azt mondja, hogy a gyermekét zaklatom és feljelent. Nem is tetszik a gyermek. Azt akarja, hogy írassam rá a hátsó telekrészemet, mert akkor lesz neki egy építési telke és akkor elfelejti, a feljelentést. Már hetente csönget, nagyon félek, hogy a rendőrségre kell menni kihallgatásra, mert el szokott verni ott egy nő rendőr vagy böribe kell mennem ott is elvernek vagy bolondokházába, mert ott is voltam egy hónapig elmemegfigyelésen a bírónőm rendelte el, azt is ki kellett fizetnek.

#nempedofil
2014. nov. 4. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
ekkora kamu sztorit elég sűrűn olvasni.. Gyakorolj még haver, mert ez gyenge
2014. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor a következőt javaslom. Menj at hozza és kérdezd ki az egészet. Mondja el az egész getyvaszt neked. Közben rögzitsd az egészet. Majd amikor végeztetetek akkor játszad vissza neki és mond meg neki, hogy most indulsz a rendőrségre feljeletést tenni ellene. Oszt vágd be az ajtót. Ha valóban a kolykét nem stríbolod, akkor ezzel szepen el gyalogost a rendőrségre es tényleg feljelented zsarolásért. Lényeg az, hogy ne zsarolj vissza.
2014. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Én ezt nem így csinálnám. A felvétel készítése még oké, de én nem szólnék neki; hanem egyből mennék a rendőrségre. Nem sokáig lenne becsületes ez az ember, azt hiszem...
2014. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem merek bemenni a rendőrhöz, írok levelet nekik - erre gondoltam
2014. nov. 4. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne felj bemenni a rendőrökhöz. Leülted amit kellett. "Megbünhödtél érte". Aki fél azzal mindent el lehet követni. Ne félj!
2014. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!