Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki zsarol képekkel? Mit...

Valaki zsarol képekkel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás (azar) ahol írt nekem egy kulfoldi pali hogy vannal jó képei rólam és ha nem küldök még akkor elküldi a mar meglevőket a barataimnak és elküldte az Insta követéseimet hogy tudja kiket ismerek és most nagyon félek ugyanis valobam voltak rolam képek regebben nagyon félek azon gondolkozok megölöm magam ha valamot csinál mit tegyek ?segitsetek kerlek !!!! 18 L

2020. ápr. 6. 20:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hatha leáll és ha nem holnap megyek a rendőrségre
2020. ápr. 6. 20:59
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányokon copyrightját olvastad? :D
2020. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%

nekem anno volt hogy egy 17éves csaj feltett magáról véletlenül 2 percre egy videót, ahogy bikiniben táncol, aztán megmutattam neki hogy letöltöttem, hiába törölte, és könyörgött hogy ne tegyem fel sehova, meg hogy le is fekszik velem, csak ne osszam meg senkivel.


jó kis móka volt

2020. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Végül letöröltem azt az alkalmazást és letiltottam instán azt a profilt ami az övé volt valószínűleg. Remélem bosszúból csakazertis alapon nem fog kuldozgetni semmit senkinek. Nagyon idegesit ez a dolog mar aludni sem tudok mert ezen jár az agyam hogy lehet nem is vette még észre hogy letiltottam stb mert elaludt az illető mert ez már késő este történt. Lehet még csak ma jön a rosszabb része... szerintetek csinál valamit ha rájön hogy letiltottam és nem foglalkozok vele ?
2020. ápr. 7. 05:39
 25/25 anonim válasza:
100%
Figyelj!ha nem látszódik az arcod akkor nincs baj.eloszor mond neki hogy küldje el azokat a képeket és ha nem küldi akkor nyilván nincsenek képei rolad
2020. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!