Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinált a rendőr?

Mit csinált a rendőr?

Figyelt kérdés
Most értem haza, sétálni voltam egyedül. Muszáj néha kimennem levegőzni. Senki nem volt az utcán, jött a rendőrautó, megállt, és mondták, hogy adjam oda a személyimet. Odaadtam, pötyögött a telefonjába(?), de nagyon sokáig, vagy 10 percig. Aztán kérdezték hogy hova megyek és hol voltam. Mondtam, hogy sétálni voltam, már hazafelé tartok. Azt mondták, hogy sétálni sem szabad kimenni. Aztán elköszöntek és elmentek. Lehet bajom? Még soha nem jártam így, pedig már 25 éves vagyok.

2020. ápr. 13. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgy értékelhették, hogy céltalanul tartózkodtál kint.

Szard le, legközelebb ilyen van mondd azt a szabadidős sporttevékenység engedélyezett.

Húsvét idején valóban voltak szigorítások önkormányzatilag, ez főleg a parkokra, kirándulóhelyekre vonatkozott, de gondolom nem lezárt területre másztál be :)

2020. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak megnezte az adatbazisban, tiszta vagy e.. marmint nem vagy e korozes alatt ilyesmi.. engem autobol elenorzott anno akkornis baszakodott negyed orat biztos
2020. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Azt is megnézhette, nem állsz-e hatósági karantén alatt.
2020. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk pld. az állt az ünnepekre vonatkozó rendeletben, hogy sétálni, kutyát sétáltatni, futni nem mehetsz messzebb a lakóhelyed, tartózkodási helyed 1000 méteres körzetén kívül. Mi nem a belvárosban lakunk, tehát ha oda mentem volna sétálni már megszegtem volna a rendeletet, mert az tőlünk kb. 3 kilóméterre van.
2020. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó.

Gondolom esz Székesfehérvár.


Majd pont én be is tartottam volna...

Tudod mikor.

2020. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak rád ijesztettek. Büntetés vagy feljelentés esetén tájékoztatniuk kell az eljárásról.


Ha legközelebb is a te személyidet olvassák abból már lehet hogy bünti lesz. Ha feljegyezték az adatokat....

2020. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem fogsz büntit kapni, közölni kellett volna igazoltatásnál hogy eljárás indul ellened - és az okot is meg kellett volna nevezni.

A személyidet ellenőrizték, nem állsz-e körözés alatt, nem kellene-e karanténban lenned stb.


Szimpla egyszerű igazoltatás volt. Kicsit túlbuzgók voltak amikor azt mondták hogy nem szabad kimenni, de nem veled volt bajuk nyugi. S lehet zsörtölődik mindenki amikor igazoltatják "mé' pont engem?", de ez a munkájuk. Speciel úgy vagyok vele féljen az a rendőrtől akinek oka van rá! Téged IS igazoltatnak, meg mást is (akit tényleg kell). Ha ez kell a biztonsághoz, akkor az ember elviseli azt a 10 percet amíg leellenőrzik az adatokat és megkérdezik hova mész.

2020. ápr. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!