Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki csinált már közületek...

Ki csinált már közületek olyat, hogy eliszkolt a rendőrök elől? Mivel mentetek? Elkaptak vagy megúsztad?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 23:07
 1/8 anonim válasza:
valahogy izgi lenne, de nem lenne jó vége..szóval inkább nem próbálom ki..xD
2012. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én egyszer Tokióban :D

Lebuktam.

2012. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy lagziról mentünk haza a párommal. Én kb egy üveg pezsgőt ittam aznap éjjel,a párom meg egy csomó jégert.Elindultunk az étterem elől és láttam,hogy felkapcsolja a rendőrautó a fényszórót vagy kétszáz méterre.Na én nyomtam egy ipszilont,aztán téptem.Mondta a szentem,hogy lassítsunk,de nem szóltam neki,hogy követnek. Láttam,hogy utánam eredtek,de a kis utcákon jó nagyot kerülve hazajutottunk. Én röhögtem az autóban,míg a párom gyakorlatilag kiesett belőle és az árokba rókázott.
2012. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

23:15

bakker!:DDDDD rólad még filmet is csináltak:/ :D

2012. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Rendszeresen,többször is.

Zömmel 300 paci feletti autókkal és eddig csak egyszer kaptak el,mikor az osztrák határ előtt két rendőrautóval keresztben állva elállták az utat (miután vagy 2 faluval odébb "állva hagytam" a mögém villogóval kiforduló kollégáikat ...

Jó dili,komoly adrenalinfröccs az üldözősdi - de nem ajánlom senkinek akinek nincs átlag feletti vezetői tudása vagy van veszíteni valója.

:o)

2012. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

"Jó dili,komoly adrenalinfröccs az üldözősdi - de nem ajánlom senkinek akinek nincs átlag feletti vezetői tudása vagy van veszíteni valója. "


Ügye ezt magad sem hiszed el...Lépjél ki az NFS ből, üdv a való életben... Ha már elállják az utadat a rendőrök, akkor ott nem pénzbüntetés van, hanem börtön!

2012. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-osnak ment a zöldkéz :D
2012. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer robogóval :) Ketten ültünk rajta,bukó nélkül főúton,jön szembe a jard :) elhagy,tükörbe nézek,sziréna fel és már fordul is meg :( kb 2 km-re lakott haverom,lefordultunk egy mellékutcába,húztam mint állat azt be az udvarukra.utána láttuk a zsarukat,h járőröznek,keresnek de megúsztuk :D Akkor voltam 14 éves,most 21 :) és már megjött az eszem
2012. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!