Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik ha a rendörség...

Mi történik ha a rendörség felkeres, hogy előállitsanak én pedig fegyveresen ellenállok? ugy értem sikeresen. milyen sorrendben miket vetnek be ha mindig én nyerek, visszaverve a támadásokat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem lenne politikai kockázata még a Grippenek ellened küldésének sem, ha nincsenek túszaid. Egy ilyen akció tényleg pont pár falu árába kerülne, vagy egy 20 ezres stadionba, vagy pár rendelőintézetbe, egy kórházba, ez pedig egy ország szintjén nem tétel erő demonstrálásra.
2020. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extrát nem csinálnának,csak kikapcsolnák a netedet,mind mobil,mint wifi,mint lan.


A mai generációnak ez lenne a kegyelemdöfés....

2020. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
21-es aki atomfegyvert meg tud forditani s vissza vagy bárhová máshová képes elkuldeni, annak nincs szuksége tuszokra. Annak közvetve több tusza van mint amennyi elférne nála.
2020. máj. 19. 19:32
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Tuszúl ejtette a földet.

És a pórnép segítséget kért a sötét oldaltól,majd a birodalmiak megunták a föld létezését és elpusztították egy csillagrombolóval.

De a gonosz elme nem pusztúlt el és egyre erősebb lett aminek az lett a vége,hogy komplett csillagrendszerekkel,galaxisokkal kezdet dobálózni mindenféle beképzelt ellenségre,majd elfogyott a végtelen űr,nem volt mit dobálni már,és csend lett.

Majd a gonosz csak űlt a nagy hideg sötét semmibe.

Azért nem írom,hogy a semmi közepé űlt,mert a végtelennek nincs közepe.

2020. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
annak ellenére hogy ilyen a filmekben van azért tényleg érdekes hogy mi a forgatókönyv arra az esetre ha a TEK csődöt mond, mert biztos van
2020. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
igen ez valoban nem valoszinu csodálom is hogy néhány troll ezen akadt fenn. szerintem amugy államalapitás lehetne a legvége.
2020. máj. 20. 19:15
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem fogsz nyerni mert ha a közrendőrt lelőtted akkor a kommandósok lelőnek mindenképp De ha ennyire felkészült vagy a kommandósokkal szemben is akkor rádhivják az egész honvédséget
2020. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!