Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akinek vaj van a füle mögött...

Akinek vaj van a füle mögött vagy nincs, de várható, hogy idézik a rendőrségre, az olyan ember itt óvatosan kérdezgessen?

Figyelt kérdés

Pl, hogy az adott ember itt bizalmasan megkérdez bármit, mert ugye amit máshol nem mer az ember megkérdezni, itt gyakorin megkérdezheti ez van irva. Viszont, ha bizalmasan őszintén itt a rendőrség rovatba kérdést tesz fel bizalmasan és elmondja, hogy igazából ő volt vagy nem ò a tettes, de várható, hogy rá gyanakodnak és tanúként v gyanusítottként idézik, itt is érdemes óvatosan kérdezgetni?

Ezt arra értem, hogy 10 millió ember nagyjából az ország lakossága és soha nrm lehet tudni, hogy ki olvassa, lehet, hogy pont az adott nyomozó vagy ügyész aki az ügyével foglalozik ő is olvassa és felismeri a kérdezőben azt, hogy az egyik ügyben ő a főszereplő és itt lábnyomokat hagy maga után és majd bent a munkahelyen a nyomozó ezt bizonyítékként felhasználja. Sosem lehet tudni, hogy pont az adott nyomozó vagy ügyészek, bírók is olvassák és ez buktatja le, vagy nem foglalkoznak vele.


Szerintetek ezért itt óvatosan kell kérdezni ilyesmit vagy nyugodtan, mert ha fel is ismernék, hogy ő az egyik ügy érintettje, nem goglalkoznak vele?


Gondolkodtam, hogy ide ebbe a kategóriába ezt a kérdést feltegyem-e, vagy sem, nem -e ütközik a gyk szabályzatba, de arra jutottam, hogy végülis ez a rendőrség kategória és csak itt kellene feltenni, valamint konkrét emberről nem irtam csak példa. Elnézést, ha szabálysértő, remélem nem törlik, ha igen akkor elnézést kérek az oldaltól.



2020. jún. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz. Ha parázol akkor úgy tedd föl a kérdést, hogy "elméletileg, ha valaki" stb.
2020. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, a rendőrségnek meg van a lehetősége, hogy bűnügyi nyomozás során az efféle oldalakon folyó levelezgetéseket kikérje. Vagy akár jelenleg is figyelje. Szóval ajánlom, ne itt tálald ki, kiket hol öltél meg, vagy hogyan sikkasztottad a húszmilliárdot, de még csak álnéven, más szájába adva elméleti kérdésként és általánosítva se. (Már bocsánat a feltételezésért, csak érted na...) De ilyen pitiáner dolgokkal, hogy XY tojást lopott a szomszédasszony óljából, vagy kihagytál fél milliót az adóbevallásodból, nem fognak itt foglalkozni... Akkor se, ha nyíltan itt vallomást teszel róla... Úgyhogy mérlegeld a dolog súlyát. Nyilvánvalóan terrorszervezetet sem egy ilyen oldal levelezőprogramjáról szervez az ember...
2020. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!