Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kap azért az az illető...

Mit kap azért az az illető aki kiskorúval lakik és az édesanyjával?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az illető az egyik ismerős de ő együtt lakik egy 15 éves lánnyal aki a barátnője és az édesanyjával ha valaki a gyámhatóságon panaszt tesz hogy miért lakik a 19 éves fiú egy 15 éves lánnyal és az édesanyjával milyen következmény származhat belőle?
2010. aug. 3. 18:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Már bocsi kérdező, de mi közöd van hozzá? Ami az ajtón belül történik, az a magánügyük. Ha valaki kekeckedik, akár le is tagadhatják, hogy a lány és a fiú mint pár él együtt. Az anyja odaengedte, és tudja mi történik, mást miért zavar? Még az sem biztos, hogy történik valami. Ha erőszakról lenne szó, az más téma.

Ehhez senkinek semmi köze szerintem. A családra tartozik.

2010. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én egy 12 éves lánnyal és az édesanyjával lakok együtt. A hugom...
2010. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Azért tartozik rám mert én vagyok a lány unokatestvére és kíváncsi voltam mi a szitu érted bunkókám.Másrészt pedig nem akarom hogy elszakadjanak egymástól úgyhogy elmehetsz a spermámba finoman fogalmazva
2010. aug. 3. 18:57
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
Itt te voltál egyedül a bunkó, ő normálisan megfogalmazta...
2010. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
na jólvan kezdünk más témába bonyolódni én közeli rokon vagyok és igenis van közöm hozzá mert van egy pár ember aki jelentgetni akarja őket na így már vili úgy gondolom ha meg kötölőzködni akartok máshol megbeszéljük
2010. aug. 3. 19:18
 16/24 anonim ***** válasza:
Hol beszéljük meg? :D:D
2010. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
sopron Csengery utca 8 gyere ha nagy a szád meglássuk hogy milyen kemény gyerek vagy
2010. aug. 3. 19:23
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
küldöm a rendőrséget, fenyegetsz :D
2010. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
heheheilyenkor meg a rendőrség te is egy kis fosos vagy öcsém magad gyere le meg ez nem fenyegetés volt hanem más .BEEEEESZOOOOOOOPTAAAAAD
2010. aug. 3. 19:29
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked megvan a nyolc osztályod? Itt senki nem piszkált téged:D Mit vered magad? :D Gerjeszted itt a balhét.
2010. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!