Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kiber nyomozónak milyen...

A kiber nyomozónak milyen hatásköre van,mit csinál,esetleg van-e aki az nke-n tanul kiber nyomozó szakot,kiváncsi lennék a véleményére?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg az összes részét:


[link]

2020. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És 2016-os ennél csak fejlettebb a technika, de ez sem piskóta.
2020. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez azért Japán,nem Magyarország.Persze Magyarország sem jár még a 90-es években,de én arra lennék kiváncsi ha kibernyomozó lennék mit csinálnék,a nap mint napjainban.
2020. aug. 3. 15:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Dél-Korea és itt van már ez a technika.


Pont az van benne amit szeretnél tudni. Minden benne van.

2020. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz nyomozó lenni ha minden elkerüli a figyelmed?:D
2020. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a technika lehet,hogy itt van,de én még mindig nem a technikárol hanem arról kérdzetem hogy maga a munka milyen.A technikát már nagyon sok filmben és sorozatban láttam,s tapasztaltam is.
2020. aug. 3. 15:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Benne van a munka te:D Benne, csak meg kéne nézned. Minden benne van amire kíváncsi vagy ezért ajánlottam:D
2020. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy valódi kiberes nem válaszolhat erre a kérdésedre, mert akkor felfedné magát-ember gondolkodj a cseppnyi agyaddal:D
2020. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki az egyetemen tanul az simán válaszolhat,valamikor interjút is szoktak adni,de teljesen ne zavarjon.A kérdésemre nem válaszoltál és még te nevezel hülyének?Szép munka.
2020. aug. 3. 15:42
 10/19 anonim ***** válasza:
9 Persze, majd fehér zászlót fog neked lengetni, hogy hahóóóóóóó itt vagyok, ugye így képzelted?:D
2020. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!