Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kiber nyomozónak milyen...

A kiber nyomozónak milyen hatásköre van,mit csinál,esetleg van-e aki az nke-n tanul kiber nyomozó szakot,kiváncsi lennék a véleményére?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 13:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nézz rá szerintem az nke egyetemnek a youtube csatornájára :)
2020. aug. 3. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:
29%
Közelébe nem fogsz ennek a munkának kerül, hála a jó istennek :))
2020. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
meglatjuk barátom :)
2020. aug. 3. 17:42
 14/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy te tartasz engem hülyének,miközben egy kérdésemre nem válaszoltal normálisan,majd neked áll feljebb,szerintem azért gondolkodj el
2020. aug. 3. 17:52
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
Maradjunk annyiban, hogy egyeseknek kicsit több közük van a témához itt mint neked, úgyhogy vissza az agarakkal.
2020. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Belinkeltél egy sorozatot,amit köszönök szépen,továbbiakban sok szerencsét neked :) Nem kell minden embernek megértenie egymást igy nekunk sem.Köszi a válaszaidat.
2020. aug. 3. 18:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Keress rá a Csi: Cyber helyszínelőkre,kb azt.
2020. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NKE Kiber válasza:

Szia,


Mivel idén indult először a képzés, nem hiszem, hogy bárki tudna mesélni magáról a szakról. Arra tuti, hogy jó, hogy bekerülj a Nemzeti Nyomozó Irodához. Amúgy a tantervet átnézve három területen vethető be a kibernyomozó: szexuális visszaélések, csalások és szervezett bűnözés internetes felkutatása.


Ami jól leírja az egészet az az Interpol Cyber Crime Centre honlapja: [link]


Velük van kapcsolatban a NNI is a neten elérhető információk alapján.


(én Kiberbiztonság mesterképzésen tanulok NKE-n)

2020. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Na kèrdezo

Igy 3 ev utan mi lett veled?

dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!