Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha jelentem a rendőrségnek,...

Ha jelentem a rendőrségnek, hogy -véleményem szerint- ki volt az elkövető, akkor az a valaki megtudja, hogy őt jelentették, mégha nem is ő az elkövető, csak hasonlít rá?

Figyelt kérdés

Olvasni szoktam a rendőrség hivatalos oldalán a felhívásokat, ahol ismeretlen tettest keresnek, kamerafelvétel van róla és kérik a lakosságot, hogy aki felismeri vagy felismerni véli, jelezze a rendőrségnek. Volt olyan, hogy az volt a felhívásokban, hogy Debrecenbe egy konditerem öltözőjében egy alak feszítő vassal feltört egy szekrényt, pechére kamera is volt az egész lépcsőházban csak az öltözőbe nem és az a valaki nem ment be edzeni aki abban az időintervallumban járt az öltözőbe.


Kitett a rendőrség egy felhívást, hogy aki felismeri jelezze.


Ez egy jólöltözött fehérbőrű ember volt, meg se látszott róla, hogy képes lenne ilyenre, az a pláne, hogy nagyon hasonlított egy olyan emberre akit ismerek.


Leirtam egy példát.


Ha én felvenném a telefont és felhívnám a rendőrséget, hogy xy vagyok és láttam a felhívásukat és kérték, hogy aki felismeri, jelezze és én elmondanám, hogy -véleményem szerint- ki lehet, akkor az a valaki akit én mondtam, az megtudná, hogy jelentve lett a rendőrségre még, ha nem is ő volt csak hasonló?

Ugyanis minden jelentett embert behívnak tanúként és majd kiderítik, hogy ki volt valójában, ő volt-e vagy sem?

Hogy működik ez?



2020. aug. 20. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rendőrség úgy ítéli meg, hogy elképzelhető, hogy hiteles információt adtál akkor természetesen meg fogja keresni az illetőt aki így értelemszerűen tudomást szerez arról, hogy valaki bejelentette.
2020. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkeresik akkor persze, hogy meg fogja tudni. A helyedben a telefontanút hívnám, biztos ami biztos nyilvánosról.
2020. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!