Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzések, gondolatok...

Milyen érzések, gondolatok támadnak benned egy bilincs, vagy egy megbilincselt ember láttán?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
úgy érzem, bukfencelni támad kedvem. ha nagyon meg van bilincselve, hátrabukfencelni is szeretnék, de azt nem tudok :(
2020. szept. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Pukedlizni szeretnék, miközben elfingom a himnuszt. Kb. ilyen érzéseim lesznek, ja és áll közben.
2020. szept. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Orgazmus:)))
2020. szept. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Molyember ***** válasza:
89%

Visszatértél? :D Az egyik legbetegebb kérdező vagy ezen az oldalon, pedig elég erős a mezőny.

Miért nem próbálsz meg keresni egy megfelelő fórumot a fétisednek? Ha tudsz angolul, könyebb a helyzet, ha nem tudsz, akkor ez motiválhat a tanulásra. Ne értsd félre, nekem semmi bajom veled, de pont a Gyakori politika kategóriáját megtalálni ezzel... Ide röhögni járnak az emberek, meg idegesíteni az ellentábort.

Igaz, a nyomozós kérdezőhöz képest csak szakmunkás tanuló vagy, és ő is elfér itt.

A kérdésedre: nem gondolok a világon semmit. Engem nem szoktak letartóztatni (szép is lenne, kiborulna a főnököm, ha ezzel hívnám fel), és szerintem akit letartóztatnak, annak a bilincs csak részketkérdés, mert a rácsos ablak és a vasajtó hosszú távon sokkal jobban fogja korlátozni. Ha a szexuális vonatkozása érdekel, akkor én nem javasolnám, mert egyrészt magánember talán nem is vehet ilyesmit (de majd a hozzáértők kijavítanak), másrészt a vékonysága és a merevsége miatt balesetveszélyes lehet. Vannak erre jobb eszközök.

2020. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ebből dugás lesz...
2020. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Vedd mar fel a kapcsolatot levikével.
2020. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Az orrát nem, de az ánuszát megtudja vakarni, sőt még megis tudja magát újjazni.
2020. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Miért kéne a kérdezőnek felvenni a kapcsolatot velem?


Azért, mert már egyszer Csabán voltam megbilincselve és akkor már a kérdezővel hú de nagy haverságban legyek?!

2020. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, kérdésre kérdéssel...de pontos választ csak akkor tudok adni, ha tudom, hogy milyen milyen helyzetben van a megbilincselt ember?

Mert lehet ugye letartóztatás miatt, aztán lehet, hogy egy sorozatgyilkos vagy akármilyen más bűnöző bilincseli meg, hogy védekezésképtelen legyen, aztán a szexben is előfordulhat vagy mondjuk amikor saját maga bilincseli magát egy fához vagy tárgyhoz egy bizonyos ügy miatti tiltakozásképp.

A válaszom nyilván a szituációk valamelyikétől függ.

2020. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Sőt, most jövök rá, hogy kihagytam a szabadulóművészt.
2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!