Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az alábbi eset miatt is indít...

Az alábbi eset miatt is indít a rendőrség nyomozást vagy, ha nem történt bűncselekmény, akkor nem?

Figyelt kérdés

Az este voltam az ismerősömnél, akinek a kerékpárboltja egy udvarban van egy edzőteremmel. Amikor bezárt, elment, és még maradtam, mert vettem a csokiautomatából csokit. Ekkor, egy kocsiból kiszáll egy velem egykorú körüli férfi, kérdezte ki vagyok mondtam ki, kérdezte hol lakom, mondom itt Debrecenbe, kérdezte mit keresek itt, a telefonját a kezében tartotta, valami piros gombot id megnyomott a kijelzőn. (Piros gomb csak hangrögzítő és hívás befejezéskor jelenik meg), forgatta a telefonját, közbe kérdezte miért is ácsorgok itt, mondam, hogy kinél voltam, mondta, hogy látott már a kondi folyosóján is. Mondtam, mert majd jövök edzeni is, ekkor mondta, hogy most is lehet, ha edzeni jöttem, akkor bent vannak a recepciós hölgyek és este 10-ig nyitva vannak, menjek be, ha most is edzeni akarok és 1.200 a napijegy, a bérlet pedig 12.500. Adnak öltözőszekrénykulcsot és edzhetek este 10-ig. Mondtam, hogy most nem, majd legközelebb. Visszakérdezett, hogy "most nem?", feleltem nem, majd máskor, most a bicikliboltos ismerősömnél voltam. Erre azt mondta, hogy "oké, ahogy gondolom", csak megkérdezett, mert a multkor is látott már itt ücsörögni, azt hitte ide jöttem vagy várok valakit. És elbúcsúztunk. Úgy mutatkozott be, hogy "Dezső".


Gyanús volt a szituáció, hogy egy idegen faggatott és tuti nagy valószínűséggel felvette a hangom és forgatta a telefont, gondolom, videóval az arcom is felvette.


Azonban én nem csináltam semmi rosszat ott, akkor.


Ha ténylegesen felvette a hsngom és videóval óvatosan az arcom, ha ezt beviszi a rendőrségnek, ők indítanak nyomozást, hogy én valamit ott nem-e csináltam vagy csak akkor, ha valaki sértett jelentkezik, hogy vele nem jó dolog történt?



2020. nov. 5. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondhattad volna, de nem tetted.
2020. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!