Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért is megbüntetne a rendőr,...

Azért is megbüntetne a rendőr, ha tudná hogy este fél 9-kor még a Debreceni Egyetem aulájában űlök?

Figyelt kérdés

Magyaráz az egyetem este 9-ig nyitva csak oktatás nincs. Van kávéautomata, van csokiautomata.


Magyarán, ha ott űlök zárásig, megbüntetne, ha bejönne, vagy csak utcákra, terekre vonatkozik a tilalom?


Én újat hallottam ma. Gyakorlatilag, ha egyedűl megy az ember az után is haza pl.,nem büntetik meg, ha nem csoportosul.



2020. nov. 13. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:
*MagyaráN
2020. nov. 13. 21:57
 2/9 árokpart ***** válasza:
100%
Miért büntetne az nem közterület.
2020. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondom, de nem is az otthonom.
2020. nov. 13. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Küldtem a TEK-et!! Puszi, Viktor
2020. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Csak a közterületekre vonatkozik a tilalom. Ha haza tudsz teleportálni, nyugodtan maradhatsz zárásig :)
2020. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Azért hogy ott vagy, azért nem. Azért, amikor onnan mégy haza, azért igen.
2020. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha N.Levike vagy, akkor ne járj oda... :)
2020. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen az vagyok.


Ez nem a BTK kar ahonnan ki vagyok tiltva, hanem a TTK, oda mehetek.

2020. nov. 14. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem, hogy csak a közterületekre vonatkozik a tilalom, máskülönben a boltok sem zárnának már 7-kor. Én úgy értelmezem a szabályt, hogy 8 után mindenkinek az otthonában a helye, kivéve aki dolgozik vagy eü-i problémja van.

Maximum akkor maradhatnál, ha órád van, de azt pedig igazolnod kellene hazamenetelnél ha megállítanak. Így ha megállítanak 8 után az utcán, mit mondanál?

2020. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!