Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért megállítana/megbüntetne...

Ezért megállítana/megbüntetne a rendőr?

Figyelt kérdés

Van egy olyan rapkiadó, hogy "Garage". És itt a tagok nagy része 1988-as születésű. És nekik a 88 egyfajta jelképpé vált. És van olyan pólójuk, hogy rávan nyomva "88". És tudjuk, hogy a náciknak is ez a 88 a jelképük a HH miatt. És szerintetek hihetik azt, hogy én a nácik miatt hordom azt a pólót? Mert szerintem nem sokan ismerik a Garage kiadót és lehet azt hinne. Itt van két link a pólókról: [link]

[link] Normális válaszokat legyetek szivesek köszönöm!


2012. máj. 5. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy jelkép, aminek te egészen más jelentés tulajdonítasz, mint az emberek jelentős többsége, akkor ne csodálkozz, ha nem értenek meg. Ha ezt szeretnéd, tégy mellé magyarázó szöveget, jelet, emblémát, ami világossá teszi, hogy te másra gondoltál. Akkor nem kerülhetsz félreérthető helyzetekbe.
2012. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egy kicsit, hogyismondjam... hülye? A 88as szám be van tiltva? Csak mert én múltkor láttam ilyen házszámot is a homlokzaton jól látható helyen. xD
2012. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A "88" nem tiltott önkényuralmi jelkép. Tehát ha meg is állít, akkor sem büntethet meg érte. A megállításra/igazoltatásra pedig nem kell indok.
2012. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rendőr nem büntet meg érte, ahogy írták, nincs betiltva a 88-as szám.

A kérdés inkább az, hogy te, aki ismered ennek a másodlagos jelentését, hogy viszonyulnál ahhoz, amit mások emiatt gondolnának rólad.


Én pl. nem aggatnék magamra se 88-as számot, se cccp feliratot ábrázoló pólót.

2012. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Ki mondta, hogy bevan tiltva a 88-as szám? Senki! Nem kell hülyének nézni az embert... -.-' A normális válaszokat köszönöm.
2012. máj. 6. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem állítana meg, és nem büntetne meg.

Látszik a 8-as számon, hogy divatos, a póló színe, és semmi más nem utal arra...

2012. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!