Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a rendőrségnek a kijárási tilalom felügyeletében?

Figyelt kérdés

Nyugdíjas férfi vagyok, ezért arra gondoltam hogy az alvási időmet feláldozva segíteném a rendőrséget ebben a nemes ügyben.


Arra gondoltam, hogy a fiaimnak szánt megtakarított pénz egy részéből veszek kamerás drónokat, monitorokat (bár nem értek hozzá, de majd biztos kapok segítséget), és 8 után útjukra küldöm őket, az utcámban és akörül fognak teljesíteni felderítőszolgálatot, én pedig figyelem a monitoron a történéseket, és ha szabálysértést látok, akkor azonnal jelentem.


2020. nov. 15. 22:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Majd megtudnád, ha engem jönnél ellenőrízni a kijárási tilalom alatt.

Igencsak elküldenélek melegebb éghajlatra.


Debrecen

2020. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Kedves debreceni lakos,


Én pedig a hatóságokat küldeném Önhöz, és azonnal megtudná, hogy kivel szórakozik!

2020. nov. 15. 23:34
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem szórakozok senkivel, de nem is ártok senkinak.
2020. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A rendőrök is örülni fognak, ha kihívod rám és megmutatom nekik az igazolásom, mellesleg mire kiérnek, már rég hazaértem vagy elmentem messzire.
2020. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjas papa vagy trollkodik vagy gondok vannak nála.
2020. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyugdíjas és még csak nem is papa. Egy unatkozó hülyegyerek provokatív kamukérdése . Hiába volt jelentve, mégsem törlik . Erről ennyit.
2020. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ez csak trollkérdés.

Ha esetleg mégsem, kérdező, és tényleg elkezdesz ilyesmi manővert, akkor ne csodálkozz, ha rövidesen olyasmiket tapasztalsz, mint hogy klozetpapírba van tekerve a házad, a kilincsed s**ral bekenve, ablakod-ajtód összefújve, kocsid kerekei laposak, és miegyebek.

2020. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha nem troll vagy, legyél polgárőr. Igaz, akkor gyalogolni kell, de azzal tudsz segíteni
2020. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudnád, hogy az az ember nem munkába/ból jön-e? Mert ugye azt a rendőrök is csak az igazolás bemutatása után tudják meg. Feleslegesen odatódítani egy valag rendőrt valakire, aki lehet csak munkából jön haza...
2020. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én meg még itt űlök az egyetemen a gépem előtt, aztán megyek 10-es busszal, 10y-vel, aztán 1-1 villamossal, majd 46E busszal haza. Éjjfélbe érek haza.

Itt a papír.

2020. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!