Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Reális 50 ezer forint egy...

Reális 50 ezer forint egy ügyvédnek egy gyanusitotti kihallgatásért?

Figyelt kérdés

Kedden felkerestem egy ügyvédet, megbeszéltük, hogy eljön velem egy gyanusítotti kihallgatásra. Másnap visszamentem a végleges meghatalmazást aláírni és odaadtam a pénzt, 50 ezret. (Azért mentem vissza másnap, mert otthagytam a mappát, hogy nézze át az ügyet, átnézte). Akkor kérdeztem, hogy mennyi lesz a tegnapi és aznapi kb. mindkét nap félóra, hogy raboltam az idejét. Azt mondta, hogy semmi. Szóra sem érdemes, 50.ezer amit adtam, abban minden benne van.


Ez így reális?


Nézegettem, Budapesten 100 ezerért állnak szóba egy órára egy ügyféllel, itt pedig az 50-ben minden benne van.


Ez így jó vagy vegyek neki, egy finom üveg italt, egy likört vagy valamit pár ezerért, max 8 ezerért?


Azt meg nem késik a rendőrségen sem odaadni neki.



2020. nov. 27. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom ilyen kérdést sem sokat olvasok, hogy valaki kevesli a fizetnivalót.

Szerintem semmit ne vegyél neki, ha ennyi a díja ennyi a díja.

2020. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, de ezt az ügyvédurat meg akarom máskorra is tartani.


Nem keveslem, nem is sokallom. Vidéki városhoz pont jó, örülök neki, hogy nem is kért plusz konzultációra pénzt.

2020. nov. 27. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért adtál neki pénzt?

Nem sűrűn,de járok ügyvédhez intézni a dolgaim,de soha nem adtam neki csak úgy pénzt.

Mindig,korrekten elszámoltunk.Óradí,alapdíj,illetékek...stb

2020. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég lett volna egy zacskó farhát is.
2020. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit kért akkor jól van így. Az én ügyvédemnek 40000 ft az óradíja, tehát ennyibe lett volna a kétszer fél óra. Szóval szerintem reális. Örülj, hogy nem akart lehúzni.
2020. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

40 ezer óradíj!!!

Mit kell csinálnia?!?

Sikkasztó vagy cégvezető vagy?

Ennyi óradíjért, komplett bírósági ügyeket kezelnek az ügyvédek!

2020. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Levikével meg elmennek egy gyan. kihallgatásra egy semmi ügyben, amiben természetesen majd végül elítélik :D végülils minden a helyére kerül a végén
2020. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!