Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem az exemet...

Feljelenthetem az exemet zaklatásért? Ez annak számít?

Figyelt kérdés
Miután szétmentünk (elég csúnya voltam vele sajna), kb 1.5 hétig napi 3x keresett, aztán mondtam neki, hogy ne csinálja, mert feljelentem. Abba is hagyta, de most két hónap után kaptam tőle egy smst, hogy reméli hogy jól vagyok, meg hogy sok mindent hall felőlem, meg hogy sok sikert a vizsgáimhoz, ilyenek...

2020. dec. 7. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Ügyvédként fogadj egy jó tanácsot.


Ha megjavult, ne jelentsd fel.


Ha valakit feljelentesz ilyenért, hogy zaklatás, akkor mikor bemész és a nyomozó fel akarja venni a jegyzőkönyvet, előtte el szlkták látni tanáccsal az illetőt, hogy gondolja meg, meg adnak egy-két tanácsot, de ha az érintett nagyon akarja, skkor megírják a jegyzőkönyvet a feljelentésről.

2020. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom "igazi rossz fiú" volt a srác most ha meg feljelentenéd lenne késöbb harag. Hát ez ilyen.


Ne csinálj semmit, felhagy majd a piszkálással.

2020. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem, egy tök okos, normális srac, csak szerintem nehezen viselte, hogy lecsereltem 😕🙄

Most kicsit rossz embernek erzem magam

2020. dec. 7. 15:29
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Ne válaszolj neki. Ha meg véletlenül felveszed a telefont rögtön tedd le.az a lényeg, hogy ne reagálj. Majd megunja, ha talált egy másik nöt.
2020. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy szétmész valakivel lehet tartani a kapcsolatot és beszélni is.
2020. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetett olyan jó, ha lecserélted.
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Meg is érdemled! Legközelebb maradj normális hűséges, csúnya dolog ám átvágni a pasikat, kívancsi vagyok te hogy éreznéd magad forditott helyzetben. ;)
2020. dec. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A tök okos, normális srácok nem zaklatnak senkit. Azért meg nem vagy rossz ember, mert szakítani mersz valakivel, ha másért tetted (mármint a szakítást), akkor se.
2022. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!