Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért nem foglalko...

A rendőrség miért nem foglalkozik telefon lopással?

Figyelt kérdés
Tegnap taxival mentem haza, és a taxiban felejtettem a telefonom. 5perc múlva vissza is hívtam őket, de azt mondták az a taxis épp fuvarban van, és hamarosan visszahívnak. 40percet vártam a hívásra, és azt hazudták, hogy nem találták meg az autóban a telefonom, pedig 100% hogy otthagytam! Ma voltam a rendőrségen, de ott elhajtottak, momdván hogy nincs mit tegyenek, mert a taxis társaság nem tartozik felelőséggel a taxiban felejtett holmikért.

2020. dec. 21. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

Rendőrség a biciklilopás sosem foglalkozik...

Meg az életveszélyes fenyegetésekkel sem...

Ezt személyesen tapasztaltam

2020. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne foglalkozna?
2020. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Bemész szolgáltatóhoz és megkéred mérjék be, ennyi.
2020. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a "nem én dolgom megkeresni, hanem a rendőrségé" megmosolyogtatott. Én örülök neki, hogy nem a te telóddal foglalkoznak (pont azért, mert a legtöbbet te tudsz tenni a megtalálása érdekében, nem ők. Nekik hónapokba kerülne engedélyt kapni, hogy egyáltalán beszélhessenek a konkrét ügyedben a szolgáltatóval, akkor meg már minek? Csak lefoglalja őket, hogy ne haladjanak a fontosabb ügyekkel.)

Egy ismerősöm almáját lopták el, ő úgy ment oda a rendőrséghez, hogy tessék, itt van a mobil, tessék nekem visszahozni! Még az iCloudba mentett, az elkövető által készített képeket (főleg szelfiket) is rögzítette bizonyítékként. Visszakapta.

Szerintem se a taxis tette el, hanem a következő, vagy a rá következő utas. De az se 100-as, aki mostani telókat lopkod. Olyan nyomkövetési rendszerük van, hogy tök értelmetlen, gyakorlatilag az egész mobil egy nyomkövető. A képeket szépen tölti fel a felhőbe, maga a tolvaj adja a tulajdonos kezébe a bizonyítékokat.

Ha ennek se vagy hajlandó utána menni (pár kattintás), mert úgy érzed, nem a te dolgod, akkor megérdemled, hogy ne legyen meg.

Ha meg kikapcsoltad korábban ezeket a funkciókat, mondván, hogy "engem csak ne kövessen senki.", akkor most már tudod, hogy miért nem hátrány, ha mégiscsak követnek..

2020. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu kérdés. :D
2020. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na kérdező, használod a telefon nyomkövető rendszerét hogy megtudjad merre van? Azzal visszamész a rendőrségre és lehet segítenek akkor neked.
2020. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!