Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértetek azzal, hogy Déri...

Egyetértetek azzal, hogy Déri Tíbor Újpest polgármestere elutasította a rendőrök jutalmát?

Figyelt kérdés

Sokan felháborítónak tartják és azt is, hogy nem kap pénzjutalmat a 23 éves rendőrnő, aki lelőtt egy embert.

Én viszont azt tartanám felháborítónak, ha ez a rendőrnő pénzjutalmat kapna, mert ezért lehet jutalmazni éremmel, szóval, oklevéllel, de ne adjanak neki pénzjutalmat. A fidesz pedig fellépett, hogy igenis jutalmazzák pénzjutalommal. Remélem az újpesti polgármester nem hallgat a fideszre. Ezért nem kell sztem pénzjutalom. Sokkal inkább ebben a helyzetben, azok az emberek, akik elvesztették a munkahelyüket, kirúgták, tönkrementek anyagilag, (amiről a fidesz tehet természetesen), azoknak kellene pénzt adni valamint minden magyar állampolgár, akinek nincs munkahelye a 2020-as cirkusz miatt, havi 500 ezret kellene adni. De ezt nem teszi meg a fidesz, inkább ők veszik el. Az meg, hogy év végén az újpesti rendőrök nem kapnak jutalmat, nem rossz ötlet. A tűzoltóknak adni kellene, de a rendőröknek nem, kapnak fizetést, meg több rendőr kijelentette, hogy nem pénzért csinálják, hanem erre születtek. Akkor itt a lehetőség. Szerintem elég nekik a fizetés bőven.


Mit gondoltok, erről az egészről?

Helyesen cselekedett Déri Tibor, hogy áthúzta, hogy nincs jutalom?



2021. jan. 3. 14:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%
A Fidesz kussoljon el, mert ők azok, akik minimálbéren tartják a rendvédelmi dolgozókat.
2021. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg ezért kapja a fizetését, ez a munkája. Nem azért csinálta, hogy celeb lehessen. Itt csak az a baj, hogy a k***csög politikusok átpolitizálják egy ember életét egy olyan esemény kapcsán, ami abszolút nem politikai jellegű.
2021. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%

eléggé abszurd ötlet lenne a pénzjutalom ebben a helyzetben.

erkölcsileg nem illendő.

oklevél,kitüntetés,ilyesmi indokolt ha lezárult az ügyészségi vizsgálat.

vagyis jól döntött déri.

2021. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Ott a pont utolsó.

Ilyen pánikoló rendőrt leszereltetnék, mert nem minden amit tett, ki kell vizsgálni. A jövőben mivan, ha megállít egy kocsit, hogy ellenőrízze a papírokat, ha véletlen nem jól.szól a sofőr neki, lelövi? Szerintem jobban jár, ha leszerel és megy bolti eladónak. Ilyen feszűlt, pánikolós rendőr nem való oda.

2021. jan. 3. 15:18
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Ti miről beszéltek?

A társát szurkálta a bűnöző.

Kíváncsi vagyok, hogy ha téged szurkáltak volna, mit vártál volna el?

2021. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%

A rendőrök munkájához hozzátartozik az emberölés.

' de ne adjanak neki pénzjutalmat.'-először is meg kell vizsgálni hogy milyen indoklással kapták volna.Írd már le kérdező mert nem vagyok képben.

2021. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet. Így is azon állami alkalmazottak közé tartoznak, akiket eléggé mostohán kezelnek.


"minden magyar állampolgár, akinek nincs munkahelye a 2020-as cirkusz miatt, havi 500 ezret kellene adni."


Minek, ha ennyire nem nagy szám a rendőrök munkája el lehet menni csinálni. Biztos állás, onnan nem rúgják ki:

"Feltételek:


-magyar állampolgárság

-18-55 éves életkor

-cselekvőképesség

-érettségi

-állandó, bejelentett belföldi lakóhely

-büntetlen előélet és kifogástalan életvitel

egészségi, fizikai, pszichikai alkalmasság


A képzés alatt az első két hónapban bruttó 210 ezer forint+cafetéria, a harmadik hónaptól, őrmesterként bruttó 231 ezer (nettó 154 ezer) forint+cafetéria jár a képzésben részt vevőknek."

2021. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
10%

Csaba, így hívták a "támadót" rendes dolgozó ember volt, azért kellett meghalnia mert aznap összekeverte, hogy melyik házba lakik, rendörök odamentek és poénból elkezdték lőni.


Vagy valami ilyesmi.. hasonlót úgy is kitaláltak már a bűnöző védők.

2021. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Brutto 210 Nettó 154 ezer?

Az nem sok.


A mozdonyvezetők keresnek bruttó 535 ezer körűl, nettóba is többet kapnsk 300-nál, olyen 340-körűl. Plusz ők is kapnak cafeteriát és plusz pótlékokat.


Haverom jan.1-én ünnepen megjárta Budapestet délután 2-re ment éjjfélbe végzett dupla pénzt kapott arra a napra.

2021. jan. 3. 15:32
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy rendőr extrém stresszes helyzeten van túl (mert lássuk be, azért ez az esemény nem mindennapi egy magyar rendőr életében, hiába képezték ki rá), akkor megérdemelné, hogy kapjon valamennyi pénzt, ha már a rendes fizetésüket nem képes növelni az állam. Én adnék a rendőrnőnek és a sebesült társának is, de nem nevezném jutalomnak, akkor az sem sértődhetne meg, aki szerint egy ember lelövéséért nem jár jutalom.

Ami undorító a sztoriban, az az, hogy ebből is politikai tőkét akarnak kovácsolni a pártok, mint mindenből, illetve az, hogy a sok fotelharcos úgy elemezgeti ki, hogy ő mekkora rambó lett volna a csaj helyében, hogy legtöbbünk még fegyvert se látott közelről...

2021. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!