Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértetek azzal, hogy Déri...

Egyetértetek azzal, hogy Déri Tíbor Újpest polgármestere elutasította a rendőrök jutalmát?

Figyelt kérdés

Sokan felháborítónak tartják és azt is, hogy nem kap pénzjutalmat a 23 éves rendőrnő, aki lelőtt egy embert.

Én viszont azt tartanám felháborítónak, ha ez a rendőrnő pénzjutalmat kapna, mert ezért lehet jutalmazni éremmel, szóval, oklevéllel, de ne adjanak neki pénzjutalmat. A fidesz pedig fellépett, hogy igenis jutalmazzák pénzjutalommal. Remélem az újpesti polgármester nem hallgat a fideszre. Ezért nem kell sztem pénzjutalom. Sokkal inkább ebben a helyzetben, azok az emberek, akik elvesztették a munkahelyüket, kirúgták, tönkrementek anyagilag, (amiről a fidesz tehet természetesen), azoknak kellene pénzt adni valamint minden magyar állampolgár, akinek nincs munkahelye a 2020-as cirkusz miatt, havi 500 ezret kellene adni. De ezt nem teszi meg a fidesz, inkább ők veszik el. Az meg, hogy év végén az újpesti rendőrök nem kapnak jutalmat, nem rossz ötlet. A tűzoltóknak adni kellene, de a rendőröknek nem, kapnak fizetést, meg több rendőr kijelentette, hogy nem pénzért csinálják, hanem erre születtek. Akkor itt a lehetőség. Szerintem elég nekik a fizetés bőven.


Mit gondoltok, erről az egészről?

Helyesen cselekedett Déri Tibor, hogy áthúzta, hogy nincs jutalom?



2021. jan. 3. 14:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1078..


Neked nagyobb szükséged van a gyógyszerekre levike.

Kinek is van elmeosztályon a helye az alábbi kérdésed alapján?

2021. jan. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Nade én belátom, hogy kicsi enyhe betegségem van, ami nem korlátoz az életemben. A gyógyszereimet szedem, mind a xanaxot, mind a citapramot. Semmi mást. Egy ember nem mondaná meg, hogy nekem van egy picike betegségem. Szinte semmi bajom, olyan kicsi betegség. De én igen kimondom és vállalom, hogy így van, ez nem zavar. Ezzel élek 27 éve. 14 évesen kezdődött.


Bizonyára te nem pszichiáter vagy, hanem egy sima ügyész segédmunkás és ne te mondd meg, hol a helyem. A pszichiáter szakorvosom is mondta, hogy nem vagyok olyan beteg, hogy korházi kezelést kapjak, nagyon messze vagyok attól, azt is mondta, hogy szinte majdcsak semmi bajom. Azt is mondta, hogy olyan okos vagyok mint na.., úgy tudok ügyemet intézni, hogy ötös.


Amúgy az autizmus egyik jele az "okosság" jele.


És végezetűl most azt írod, hogy nekem pszichiátrián lenne a helyem, amikor meg az elmeorvosi dologról tettem fel kérdést, azt írtad válaszodba, hogy tudatában voltam amit tettem és beszámítható vagyok. Ezt te állítottad. Össze vissza bedzélsz.


Kicsit lazíts. Sok neked a bíróságra rohangálásod, s vádiratok gyártása.

2021. jan. 6. 12:39
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésünkre választ kaptunk kedves válaszolók, döntsétek el innentől mennyi hitelt adtok válaszának a kérdezőnek.
2021. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__10890403..


Itt a #7 válaszodban ügyvédnek adod mi magadat, ahol sok más kérdésnél is.

Romlott az állapotod levike, közöld kezelőorvosoddal.

2021. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
*k
2021. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja ilyenekre költeni, mert senki nem lesz depressziós egy bűnöző féreg kiiktatása miatt.
2021. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Az vagy te utolsó!
2021. jan. 7. 12:56
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam mást megkéselni a kis gennyláda Csabikával ellentétben.
2021. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Hű, utoljára óvodában hallottam ezt a frappáns visszavágót, hogy „az vagy te”.
2021. jan. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz levikétől...agyilag megragadt az óvodában.
2021. jan. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!