Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyetértetek azzal, hogy Déri...

Egyetértetek azzal, hogy Déri Tíbor Újpest polgármestere elutasította a rendőrök jutalmát?

Figyelt kérdés

Sokan felháborítónak tartják és azt is, hogy nem kap pénzjutalmat a 23 éves rendőrnő, aki lelőtt egy embert.

Én viszont azt tartanám felháborítónak, ha ez a rendőrnő pénzjutalmat kapna, mert ezért lehet jutalmazni éremmel, szóval, oklevéllel, de ne adjanak neki pénzjutalmat. A fidesz pedig fellépett, hogy igenis jutalmazzák pénzjutalommal. Remélem az újpesti polgármester nem hallgat a fideszre. Ezért nem kell sztem pénzjutalom. Sokkal inkább ebben a helyzetben, azok az emberek, akik elvesztették a munkahelyüket, kirúgták, tönkrementek anyagilag, (amiről a fidesz tehet természetesen), azoknak kellene pénzt adni valamint minden magyar állampolgár, akinek nincs munkahelye a 2020-as cirkusz miatt, havi 500 ezret kellene adni. De ezt nem teszi meg a fidesz, inkább ők veszik el. Az meg, hogy év végén az újpesti rendőrök nem kapnak jutalmat, nem rossz ötlet. A tűzoltóknak adni kellene, de a rendőröknek nem, kapnak fizetést, meg több rendőr kijelentette, hogy nem pénzért csinálják, hanem erre születtek. Akkor itt a lehetőség. Szerintem elég nekik a fizetés bőven.


Mit gondoltok, erről az egészről?

Helyesen cselekedett Déri Tibor, hogy áthúzta, hogy nincs jutalom?



2021. jan. 3. 14:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

#21


Nagyon jó reakció, nekem egy másik jutott eszembe:

[link]

2021. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lett volna a másik, csak telón nem tudtam kettőt linkelni. Köszi. :)
2021. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

#15, azaz Ügyészasszony!


Hát igen, már egyre kevesebbszer fokok kérdést feltenni ebbe a topikba, de az nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fogok.


És nem szidom a rendőröket, hogy elkaptak. Kihívták az edzőteremnél és nekik intézkedni kellett.


Amúgy van rendes rendőr is.

2021. jan. 4. 02:16
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Kapja a fizetését elégedjen meg vele.
2021. jan. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
17%
Ez a munkája,ezt kell csinálnia a fizetéséért.Ha megkapja a jutalmat,lehet egypár rendőr vérszemet kap,ők is lelőnek pár bűnözőt,hátha ők is kapnak érte pénzt.
2021. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Így van.

Semmit a rendőröknek.

Déri király. Húzzon fidesz!

2021. jan. 4. 13:50
 28/41 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a kérdést egy fideszes troll írta ki, mert értelmes ember látja hogy k*rva gáz amit itt művelsz.

Jogosan kapnának a rendőrök,tűzoltók évvégi pénzt. Mindig is járt, 2010 előtt sokkal több minden járt a rendőröknek (kedvezményes nyugdíj, plusz pótlékok stb) majd a fidesz ezt mind elvette.

"A tűzoltóknak adni kellene, de a rendőröknek nem, kapnak fizetést, meg több rendőr kijelentette, hogy nem pénzért csinálják, hanem erre születtek. Akkor itt a lehetőség. Szerintem elég nekik a fizetés bőven."

Tűzoltók is hivatásnak tekintik a munkájuk, ezzel az erővel ők sem érdemlik meg.

Csak azok támogatják a pénzmegvonást rendőröktől akik az életben hatalmas sz*rdarabok és nem valók a társadalomban.

A rendőrnőről annyit, Mága Zoltán zenész fog koncertezni és ő ajánlott fel neki pénzt, amit meg is fog kapni ahogy a megkéselt rendőr is.

Csaba pedig most nagyon jó helyen van, a pokolban.

2021. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%

Utálod a fideszt, azt értem, vagy ötször szerepelt a kérdésekben.

De miért nem azt kérdezted?


Mikor tudna a fidesz elvenni tőled 500 Ft-ot?

2021. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Hát utolsóelőtti!


Majd a zenész adta pénzjutalmat elköltheti a rendőrliba depresszió elleni gyógyszerekre. Én nem jutslmat adnék neki, hanem egy nyaklevest, hogy többet ne lövöldözzön az idegzavart. Elmeosztályon a helye.

2021. jan. 6. 02:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!