Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez meg mi lehetett? :DD

Ez meg mi lehetett? :DD

Figyelt kérdés

Ma sétáltam nálunk a városban, erre láttam valahol az úton, hogy valamit helyszíneltek ott a múltban mert fel voltak festve különböző jelek és írások az útra mint amikor egy balesetet helyszínelnek. Ez magában nem is lenne nagy dolog, viszont volt egy olyan jel is, mintha valamit bekarikáztak volna és felé volt írva ugyanazzal a festékkel hogy "kaksi".

Ez meg mi lehetett? Csak nem az ami elsőre beugrott nekem? Vagy valakinek valami tipp?



2021. jan. 9. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut eszembe hogy mi ennek a hivatalos neve, de ilyenkor kiszokták vinni a gyanusítottat a helyszínre, és részletesen elmagyarázza hogy mi hogy történt, valószínüleg ez volt.
2021. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!