Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmeorvosi szakértői vizsgálat...

Elmeorvosi szakértői vizsgálatban felhasználató beismerési bizonyítékként, az alábbi eset?

Figyelt kérdés

Ma voltam szakértői vizsgálaton, ahol két hölgy volt, az egyik beszélt többet, kérdezte, hogy tudom-e miért vsgyok ott, feleltem -igen-, a sátorlopás ügybe, azt mondta, hogy így van.


Gondolom azt várta, hogy azt mondom, hogy tudom, igen, de én nem követtem el, azonban elmondtam neki, hogy 2019 nyáron kivágtam több sátrat és az egyikből eltulajdonítottam egy pénztárcát, iratokkal és mivel.gyanúsított vagyok úgyis tudják a nyomozók hogy én voltam és elvittem. Azt is mondtam, hogy nem akartam, de két éve egy ott dolgozó 2017 ben kivágott egy sátrat, lopott belőle és tudta, hogy én többször voltam büntetve és azt mondta vágjak ki sátrakat, lopjak. Így tettem, de mikor kiderűlt, hogy 25 ezer a pénz, nem kért belőle. Az elmeorvos szakértő viszont nem kérdezte, hogy a "megbízót", hogy hívják. Kérdezte, hogy iszok, feleltem nem, mert gyógyszert szedek és nem lehet, drogot kérdezett, mondtam soha nem foglalkoztam droggal.


Szerintrm látta rajtam, hogy beszámítható vagyok, tudatában voltam amit teszek és beszámítható vagyok, ezzel nem lesz gond.


Viszont, az, hogy az elmeorvosnak elmondtam az igazságot, a nyomozóknak megtagadtam, ez mennyire számítható bizonyítékként? Esetleg bizonyítéknak csak az használható fel, ha kihallgatáson mondom el az igazat, ha orvosnak mondtam, az nem ér fel beismerővel csak, ha rendőrnek mondom kihallgatáskor?


Kérek mindrnkit, hogy normális válaszokat, adjanak, mert ezt komolyan kérdezem, mert a bíróságon nekem ez perdöntő.



2021. jan. 14. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Na, eddig meg tagadtad nekünk Levike
2021. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kezdek egyetérteni a többi hsz-val, Levike Te hülye vagy...


Ilyen még az elme orvosi vizsgálaton sem ismerünk el, mert annak tartalmát minimum a bíró látni fogja, de sztem a nyomozó is...


Nah már most, innentől kezdve biztosan lesz beismerő vallomásod, ugyanis a bíró a tárgyaláson úgy is rá vesz, hogy be valld (azt nem tudom hogy, de meg vannak rá a módszereik)


A szakértői vizsgálaton annyit kellett vna mondani, hogy van ellened egy eljárás, ami miatt kérték a vizsgálatot, de nem érted miért, mert nincs bizonyítva az elkövető kiléte...


Azt se mondjuk, hogy ,,nem én vtam" meg hasonlók, max annyit mondunk, hogy ,,engem gyanúsítanak, de nem értem, miért"


Soha senkinek nem hagyjuk, hogy belénk lássanak, pláne nem egy pszihiáternek aki a rendőrségnek dolgozik...


Levike, így ezt az ügyet buktad, de csúnyán...

2021. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!