Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez ismeretlen személy elleni...

Ez ismeretlen személy elleni rágalmazás?

Figyelt kérdés

Még december 30-án voltam egy edzőteremben, zárva, de mégis nyitva, mert versenysportolóknak lehet kijárási tilalom alatt is, sportorvosi igazolással. Én is az vagyok. Lényeg, hogy akkor ez egy jó két hete volt, eltűnt 120 ezer forint, valaki járt az őltözőbe.


Tegnap este mentem megint és tintával, tollal egy a/4 lapra ki van írva s öltöző ajtóra kitéve a következő felirat: "Ne lopj! A kezed száradjon le!".


Az első mondat még nem, de a második mondat, az szerintetek rágalmazás? Ezzel elkövette a kiíró a rágalmazást?


Mert az első mondat nrm az, sőt fel is kell hívni mindenki figyelmét, hogy nem jó dolog történt, de a másodikat szerintem nem szabad lett volna odaírni.


Azaz, hogy aki kitette oda a feliratot, azt látja kamera, mert van bent, azonban az öltözőbe nem lát be.



2021. jan. 15. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi van!? 🤔
2021. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy jó tanács volt annak aki ellopta a pénzt. Nem rágalmazás, csak felhívás mielőtt a következő ilyen esetnél gipszágyba kellene tenni valaki kezét.
2021. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért nem mindent szabad kiirni se.
2021. jan. 15. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké nyers megfogalmazás ez így ahogy kiírta, de én is azt mondom ezt tekintsd egy jó tanácsnak. Csak nem te vagy az enyves kezű hogy ennyire szíveden viseled ezt a mondatot?
2021. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Levike?
2021. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Totál Levike!

Levike te meg a versenysport!!! Hahaha

Multkor meg még ügyvéd voltál.

2021. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aha Levike, a tettes mindig visszatér a tett színhelyére....
2021. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ügyvédek is járnak versenysportra.


Pl.egyik ügyvéd thai boxra jár. Van olyan ügyvéd, aki pedig karatézik és barnaöved. Ha nincs ott az edző, Ő az edző, Ő tartja az edzést.


Én is thaiboxolok.

2021. jan. 15. 22:48
 9/16 A kérdező kommentje:
*s
2021. jan. 15. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 Sőt van olyan ügyvéd aki nem is ügyvéd, mégcsak nem is sportoló hanem csak piti tolvaj. Ez vagy te Levike. Neked aztán tényleg sohasem elég semmi, tényleg be kéne vágni a sittre akkor talán lenyugszol majd.
2021. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!