Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Facebook IP cím alapján cím...

Facebook IP cím alapján cím házkutatás lehetséges becsületsértésért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valaki sérti a becsületemet kamuprofilról akkor a hatóság mfelkutathatja az adott fFacebook profil adatait és az alapján az IP címét? Ha igen, házkutatással, számíógéplefoglalással bizonyítják, hogy az adott ember használta azt a profilt?

2021. febr. 13. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan sértette a becsületed?
2021. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sértő képeket rakott fel rólam.
2021. febr. 13. 16:46
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Jobban jarsz, ha te próbálod kideríteni az IP címet. Hivatalos úton hosszabb folyamat lenne..
2021. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Mi van? Ip címet felkutatni illegális. Egyrészt.

Másrészt a kérdésemre kaphatok választ?

2021. febr. 13. 16:50
 5/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Már írtam korábbi kérdésedhez is, hogy ifj. Vér István, Piripócs-alsó plébánosa valószínűleg nem lesz annyira fontos ember, hogy érdemi nyomozást folytassanak az ügyében, azaz 60 nap múlva nem házkutatással, hanem "tettes ismeretlen"-nel lesz lezárva a nyomozás. Mivel ott nem fogtad fel, hogy ez mit jelent, ide is leírom: semmi sem fog történni a feljelentésed nyomán.
2021. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves Béci.

És ha még is nyomoznak az mennyi ideig tartana maximum?

2021. febr. 13. 18:36
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Biztos vagyok benne hogy nem becsületsértés az egész csak hisztizel.
2021. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Először is Ip cim alapján nem lehet megtalálni senkit másodszor a rendőrség ezt pont le fogja szarni
2021. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Miért szarja le? Úgy tudtam ilyen ügyekben kikérik az ip címet amivel epdig a szolgáltatóhoz fordulnak.
2021. febr. 14. 07:34
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

No, Levike meg a zaklató nő után itt van akit a Facebookon rágalmaztak...


De lásd, jó fej vagyok, leírom...


Gondolom a rendőrségen tetted a feljelentést, no Ők semmit nem tesznek, hanem átadják az ügyet a Bíróságnak hatáskör hiányában... ugyanis a becsületsértés magánvádas, nincs ügyész így rendőrségi szakasza sincsen...


Nem tudom, hogy gyanakodsz e vkire, ha megnevezted a feljelentésben akkor lesz békítő tárgyalás, utána tárgyalás ahol neked bizonyítanod kell kétséget kizáróan illetve elrendelik a rendőrségi nyomozást... jah és 10 ezer ft-os illeték bélyeget kell virítanod a tárgyalásig.

Ha ismeretlen a tettes akkor sztem lefogják zárni az ügyet.


Nekem évekkel ezelőtt volt rágalmazásos ügyem, hasonlóért mint ez, a bíróság végül felmentett.

2021. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!