Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes bejelentést tenni? A...

Érdemes bejelentést tenni? A névtevtelen telefonos bejelentés ilyenkor használható?

Figyelt kérdés
Vásároltam valamit a neten a szabály az hogy előre kell utali a pénzt de eltünt az eledó elérhetetlen.Csak azért jelenteném be hogy hátha utánanéznek és mással ne tegyék ezeket meg.Tudok nevet,tel számot,címet,bankszámlaszámot hátha érne valamit.
2010. aug. 17. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem névtelenül tenném de tuti hogy lehet.Bár gondolom nem mindegy milyen összegről volt szó.
2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
7000 ft azt mondták a környezetemben hogy úgysem foglalkoznak ilyen piti összeggel.
2010. aug. 17. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentést mindenképpen érdemes tenni, mert becsaptak.

Viszont nem értem, miért nem vállalod a neved? Névtelen bejelentés lehet valótlan, rosszindulatú, tehát komolytalan.

Ha valóban becsaptak, add meg a neved, elérhetőséged!

2010. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
foglalkoznak ezzel, hiszen csak megnézik kinek utaltad és megkeresik.
2010. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

dehogynem foglalkoznak vele...tegyél bejelentést a rendőrségen, ők hivatalból átpasszolják a jegyzőnek


amúgy meg fizetési meghagyás, ha a pénzed is akarod

2010. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp tegyél bejelentést és ne név nélkül, nem lesz belőle az égvilágon semmi hátrányod. Foglalkozni fognak vele, hiszen sok-sok ezer forintról van szó, tehát összeadódik és máris bűncselekmény.
2010. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg fogom tenni hiszen bűncselekmény szóval holnap bejelentem és tényleg sok adat van a kezemben valahogy csak meglesz még az iwiwen is megtaláltam tehát nem kamu.
2010. aug. 17. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért maradok inkább a személyes átvételnél. Inkább utazok... ha belföldi.
2010. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem éri meg a bejelentés tétel.Olyan világot élünk ahol ennyi pénz nem számít semminek és nincs becsület sem.
2010. aug. 18. 15:56
 10/11 anonim válasza:
Miért mondod ezt? Mi történt tegnap óta?
2010. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!