Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol tudok bejelentést tenni?

Hol tudok bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
Áramlopásról van szó, havi 500ezer Ft-ot keres , 40 milliót ér a háza és lopja az áramot.
2011. okt. 17. 16:27
 1/10 anonim válasza:

Az áramszolgáltatót már próbáltad???

Rendőrség???

De jobban jársz, ha kérsz havi 50-et a hallgatásodért - amíg élsz.

2011. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam az e-onnál de ők basznak rá. Névtelenül tetem bejelentést. Az zavar hogy simán ki tudná fizetni és mégis lopja... magyar mentalitás.
2011. okt. 17. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

"havi 500ezer Ft-ot keres"


Mi a francot működtet? LHC?


"Az zavar hogy simán ki tudná fizetni és mégis lopja... magyar mentalitás."


Amit te csinálsz az is az. HA nekem szar akkor neki is legyen az. Ebben az esetben, ha nekem fizetni keljen akkor neki is.

2011. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem spórolásból lop, hanem megszokásból. Valószínűleg a vagyonát is így szedte össze. Nehéz elhinnem, hogy a "kemény munkával kereste meg" kategória lenne.
2011. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
IGEN magyar mentalitás, elvárom ha én kifizetem azt a kib@szott adót, nem lopok akkor más se tegye az én káromra!! 40 milliót érő, 8 szobás lakása van , 2 kocsival. Mi kell még neki????? Fizessen ö is ne lopjon!
2011. okt. 17. 16:59
 6/10 A kérdező kommentje:
elmondom , hogy 50 éves nyugdíjas belügyminisztériumba valami seggnyaló volt anno, majd rendőrségen dolgozott , korhatáros nyugdíj mellette feketén keres még, nyugdíja 350e körül van. Mi az, hogy még az áramot is lopja, amikor a minimálbérből tengődők kaját nem tudnak enni, közbe meg becsületesek!
2011. okt. 17. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy un. "Áramkommandó" Nézz utána a neten is. Mindig arra hivatkoznak, hogy azért /is/ magas az áramdíj nálunk, mert bekalkulálják a jogtalan áramvételezőket. Ez tényleg felháborító.
2011. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
korkedvezményes nyugdíj bocsánat, csak úgy felb@szta az agyamat a hozzászólásával.
2011. okt. 17. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem cigány az elkövető. Nem lenne meglepő.
2011. okt. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bigskorpio ***** válasza:

"Amit te csinálsz az is az. HA nekem szar akkor neki is legyen az. Ebben az esetben, ha nekem fizetni keljen akkor neki is."

Nana! Nem az a magyar mentalitás, hogy ha én adót fizetek, más is fizessen. Ha ezt nézed Németo., Skandinávia és az egész nyugat tele van magyar mentalitással.

A magyar mentalitás az, amikor meghúzzák a kocsidat, erre te meg meghúzod a szomszédodét is, nehogy már az övé szebb legyen.

2011. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!