Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez hogyan állítja meg a...

Ez hogyan állítja meg a covidot? Igazoltatás?

Figyelt kérdés

Civil ruhás rendőr megállít igazoltatni 8 után. Kéri az igazolást, hogy kint lehetek és kéri a személyit is. Ez rendben is van. Aztán kérik, hogy vegyem meg a maszkot csináltak egy egész alakos képet. Majd kérdezik, hogy van-e telefonom, mondom van. Oké akkor oldják fel és kifotózzák a IMEI számát (azt sem tudtam mi az, itthon kerestem rá) mindenkit így igazoltatnak most?

Megyeszékhely



2021. febr. 25. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy rendőr járörnek nem tartozol számadással.

Ha igazoltat, köteles vagy igazolni magad, azonban, ha kérdezi van-e telefonod, nem muszáj válaszolni. Köze???


Igazoltattak vasárnap evés közben, szépen megmondtam neki, hogy a csomag, ruhaátvizsgálás csak akkor, ha megettem. Nem akarták megvárni, de leállítottam őker, de nem tagadtam meg, mert nem tagadhatom meg az igazoltatást, csomagátvizsgálást.


Kérdezték mijárafban? Merre? Feleltem, hogy hadd ne teregessem ki a magánéletem.


Igazoltatás, csomagátvizsgálás oké, de semmi több.


A covidot meg sehogy nem állítja meg.

2021. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Tegyél panaszt. Normális embereknek nem kellene rettegni egy rendőrtől.
2021. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Össze kell fogni ott helyileg a rendőr ellen.
2021. febr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 everlight ***** válasza:
79%
Néhány túlbuzgó rendőr ettől érzi hasznosnak magát,ha már valódi bűntényeket nem tudnak megoldani.
2021. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valakit vagy valamit kerestek. Normál.esetben ilyet nem hallottam,hogy fotóznak meg telefon azonosítót néznek.
2021. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Biztos, hogy rendőr volt? Mutatott valamit, ami ezt igazolta? Soha nem hallottam még ilyesmiről, hogy lefotóznak, meg a telefonodat nézegetik.
2021. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek #6-al, szerintem álrendőrrel találkoztál. Érdemes lenne elbattyogni a helyi r.kapitányságra, és elmondani az esetet. Ha nem volt akkor es ott rendőr (a civil ruhásokat is számon tartják, merre mennek. A jelentésben meg kellett volna jelennie ennek az igazoltatásnak, szóval visszaellenőrizhető.), akkor érdemes feljelentést tenni.

Ha valóban rendőr volt, akkor meg panaszt lehet tenni.

2021. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Kamu sztori vagy álrendőr.
2021. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megvenni tőle a maszkot.
2021. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!