Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy fejlődő országban...

Ha egy fejlődő országban bemegy a rendőrségre egy lány azzal, hogy előző éjjel drogot tettek az italába és tudja, hogy ki az, azzal kezdenek valamit?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nem történt semmi, sem erőszak, sem zaklatás, csak bedrogozták es táncolni próbáltak vele.
2021. márc. 17. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Magyarországon még az áldozatot hurcolják meg és rendőrök erőszakolnak következmények nélkül.

[link]

2021. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha bedrogoztak hogy a francba emlékszel bármire is? Engem egyszer valóban bedrogoztak és ellopták a pénzem. Kórházban ébredtem. Tettem feljelentést ismeretlen elkövető ellen. Kamerafelvételekről azonosítani lehetett ki volt az. Ennyit rólatok. Férfi vagyok.
2021. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer engem is be akartak drogozni egy kis cigivel, de nem ellenkeztem. :)))
2021. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
vajon milyen szituációban kell lenni ahhoz, hogy egy gazdag csávó indiában drogot ad vkinek, és táncolni akar vele?
2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha nem szólt előtte, az szemétség. viszont ezzel a rendőrség sehol nem tud kezdeni semmit. az esetről ez a véleményem.

rólad kedves kérdező viszont az, hogy egy személyeskedő tahó vagy

2021. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Személyeskedő tahó??? 🤣 most utalgattal arra, hogy kva vagyok Indiában, miután leírtam egy traumatikus esetet. Te normális vagy?
2021. márc. 21. 23:50
 17/17 anonim ***** válasza:
56%

szerintem a 14 nem mondott semmit a kérdezőről. az, hogy ki mit képzel még bele, az mindenkinek a saját fejében dől el.

de a kérdező mindkét válaszából látszik, hogy egy tahó

2021. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!