Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki kerülhet előzetesbe?...

Ki kerülhet előzetesbe? Utánam kb. 2hónapja nyomoznak.

Figyelt kérdés
Jelentkezni mèg nem jelentkeztek. Semmit nem tudok. De azt igen hogy nyomoznak. Mikor vàrható hogy felbukkannak? Nagyon idegesítő már hogy semmit nem tudok. Csalás ügy lesz belőle, eléggé keszekusza ügy. Ennyi idő utàn is jöhetnek hogy egyszer csak előzetesbe tegyenek? Az élet védelmi osztálytól voltak egy ismerősőmnêl a múltkor. Mit jelent az élet védelmi osztály? Ők mivel foglalkoznak? Mit jelent a vizsgálati fogság?

2021. márc. 22. 12:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jah mèg annyit tudok hogy a sértettet màr másfél hete meghallgatták meg elmondták neki az igazat rólam meg arról amit hazudtam neki.
2021. márc. 22. 12:13
 2/16 anonim ***** válasza:
nehogy leírd mit csináltál
2021. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Levike,írd már le hogy mit csináltál megint.



Kíváncsiak vagyunk hogy most mit csináltál.

2021. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Akik megszöktek vagy a szökéstől kell, tartani.


Ellenem három ügy van folyamatban sajnos.


Békéscsabán egy rablás bűntett és lopás vétség vád bírósági szakaszban.


Debrecenben egy ügy, ami 1 rendbeli dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás és 4 rendbeli kísérlet, ami most zárult és megy az ügyészségre.


Ugyancsak Debrecenbe egy másik nyomozónál 12 rendbeli szabálysértési értékre üzletszerűen elkövetett lopás vétség miatt.


Szabadlábon lehetek, mert -ügyvédúr elmondása alapján- nálam nem àll fent a szökés, mindig megjelenek, még többször is, akkor is magamtól bemegyek a rendőrségre mikor nem is hívnak, ha valami papírra szükségük van vagy nekdm van szükségem rá. Valamint nem bűnszövetségben követtem el cselekményeimet, ezért nem áll fent letartóztatási ok.


Igen az új be. bevezetése óta "letartóztatás" a neve.


Van aki elköveg egy garázdaságot, felborít két szemeteskukát cdoportosan ami már bűncselekmény és, ha szökés áll fent előzetesbe kerűl.


Nem a bűncselekmény súlya miatt kerűl valaki előzetesbe, hanem ahogy leírtam.


Egy bűnöző.

Vagyis csak volt bűnöző.

2021. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaaaj, Levike! :D Hát hányszor megígérted már, hogy abbahagyod! Nagyon aranyos, hogy volt bűnözőnek titulálod magad.
2021. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Várom a könyvét is. Dedikálva kérek szépen egy példányt!

A címét már tudni vélem: "Egy bűnöző kalandjai a Debreceni Főkapitányságon" - író: "Egy bűnöző"

2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy Debreceni Főkapitányság.


Debrecenben Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-Főkapitányság van és Debreceni Rendőrkapitányság. Nekem utóbbinál van két ügyen meg a Békéscsabai Járásbíróságon egy.


Egyszer lapátoljak ki ezekből, többet nem csinálok ilyet.


Könyet nem írok.


Itt teszek fel kérdéseket és válaszolok, itt lehet velem találkozni, vagy ha valakit érdrkel, akkor jöjjön el a Békéscsabai Járásbíróságra majd a következő tárgyalásomra mint hallgatóság. Viszont az ápr.27-én lenne, de elmarad objektív ok miatt, levél jött, egyenlőre leállt az ügy mármint a békéscsabai.

2021. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy a profit kell kérdezni!

Iszom minden szavad!

2021. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

A rendőrségdn előfordul csótány?

Mert a Békéscsabai Járásbíróságon van, ezt mindenki tudja.

2021. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hat köszi a válaszokat. De van amire még nem kaptam választ. Nem vagyok Levi,nő vagyok. Azt hogy mit csináltam inkább nem írnám le, mert szerintem ilyet nem sokan csináltak eddig. A lényege csalás .. Bár nem a csalás volt a fő cél, hanem az hogy szerettem valakit és hogy szerettem vele lenni. Aztán igazából pénzt is fogadtam el tőle. Na mindegy.
2021. márc. 22. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!