Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki volt már őrizetben,...

Aki volt már őrizetben, előzetesben, annak mi a véleménye a bilincsről?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi? Kellemetlen és gyakran szükségtelenül (bár gondolom szabályosan) alkalmazzák. Volt már rajtam is.
2018. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Eddig jó véleménnyel volt róla az asszony, még nem panaszkodott soha, ha odabilincseltem az ágyhoz.
2018. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még érdekel: lehet úgy is feltenni, hogy ne zavarjon, de ha pl. egy kocsiba raknak be (políszkocsi) hátrabilincselt kézzel(és még be is kötnek), hát, az marha kényelmetlen.
2018. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátrabilincselt kéznél rossz ha folyik az orrod.
2019. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hátrabilincselt kézzel a kocsiban eléggé kellemetlen mert olyankor rá fekszel a bilincsre oszt csak jobban rád szorul társitok képeket a csuklómról mi után le vették a bilincset : [link] meg volt olyan hogy enyhén rozsdásodó bilincset raktak rám aminek meg ott maradt a rozsdás bilincs nyoma és az eléggé kellemetlen volt rá válaszolni mikor kérdezték a haverok hogy mi az ott a csuklómon meg a zsanéros bilincs kellemetleneb mint a láncszemes bilincs mert a láncszemes bilincsbe legalább tudod forgatni a kezed a zsanérosnál meg nem (jó a láncszemes bilincs se valami nagy álmom) de leginkább attol függ hogy menyire szorosan teszik rád a bilincset és hogy mennyire mozogsz benne mert volt olyan hogy egy rendör hölgy tette rám a bilincset és az rendes volt és lazára tette és utána végig beszéltem az utat a hölgyel oszt akkor nagyon nem is volt zavaró hogy rajtam volt a bilincs
2020. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!