Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy nótórius tolvaj embef...

Egy nótórius tolvaj embef fényképét megmutatják az alosztályvezetőnek is?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan tolvaj ellen megy ügy a rendőrkapitányságon, aki kapcsolatba hozható volt lopásokkal és más ismerik, figyelik és fotó is van róla, a nyomozók több nyomozókollégának megmutatták a fotót az emberről hogy a többi nyomozó ismerje meg az arcát.


A terhelt megkérdezi, hogy őt az egész alosztály ismeri, erre a nyomozó azt mondja, hogy áá, nem csak 8-an ismerik.


Vajon az alosztályvezető felettesüknek is megmutatják a képét a tolvajnak, vagy őneki nem? Azt sem tudja ki az a gyanúsított, ha megy be a rendőrségre meg sem ismeri?



2021. márc. 22. 23:05
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*r
2021. márc. 22. 23:06
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen Levike, mindenkinek mutogatják.... 😁
2021. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De hiába mutatják, ha nem csinál az érintett több balhét, nem tudják több dologért elővenni, csak meglesz nekik a fényképe.
2021. márc. 22. 23:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, amikor a rendőrök munkaértekezletet tartanak, vagy csak egyszerűen dolgoznak különböző ügyeken, azokat titkolják egymás elől?

Az egyszerű járőröktől a kapitányig minden rendőr megismerheti a problémás alakokat, mert az a jövőben segítheti is a munkát.

Áll a járőr valahol az éjszakában, és lát valakit arra sétálni... ha az történetesen egy ismert betörő, tolvaj, feljegyzi, hogy X óra, perckor hol látta... semmi jelentősége, csak akkor, ha később kiderül, hogy betörés, lopás történt valahol a közelben.

2021. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Aztán olyan is volt, hogy kiszálltak a nyomozók autóval egy helyre, és ott állt az ember, épp.egy szendvicset evett, semmit nem csinált.

Honnan a csudából tudták, hogy ott van.

Mondták a rendőrök neki, hogy figyelik.

2021. márc. 22. 23:25
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagy város pedig.
2021. márc. 22. 23:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Levike,téged még Budapesten is ismernek.
2021. márc. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ismernek levike. Mindenhol és mindenki is. Azt is tudja mindenki hogy hazudsz, legutóbbis megigérted hogy nem lesz több ilyen, aztán ugy bebuktál hogy azonnal beismerő vallomás.
2021. márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem beszlének rólad a kapitányságon, hanem csak mind olvassák a kérdéseidet. Szerintem ez lehet az oka.
2021. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ma 04.58!


Szerinted hazudjak, ne tegyek beismerőt, amikor 1,5 óra edzés alatt semki nem ment be az öltözőbe csak én?


Ott voltam, az edzés 17 orától 18 30 ig tartott, senki nem ment be, én 18 óra körűl mentem be, és vittem el a pénzt, majd azután se mentem be. Láttam személyesen, előtte is utána is a váróba ültem.


Miért ne mondtam volna el az igazat.


Oké, ha rajtam kivűl bemegy még vàltakozva 1 vagy 2 vagy több akárki, akkor csak akkor bizonyígható rám, ha beidmerem vagy, ha nem ismerem be, de egyezik pl egy dns minta.

2021. márc. 23. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!