Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg tudom nézni ügyfélkapuval...

Meg tudom nézni ügyfélkapuval a rendőrségen adott tanuvallomásom? (a rendőr mondta, hogy meg tudom majd nézni ügyfélkapuval, de azt nem mondta hogy pontosan hol)

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A rendőr az arcodbahazudott.


A nyomozók megpróbálnak félrevezetni mindenkit.

Ne hidd el.amit mondanak, taktika, blöff, félrevezetés megy az idézettekkel szemben.


Kérned kellett volna.

Egy jótanács.

Ha idézve vagy tanúként, vigyél illetékbélyeget, 100 ft/oldal és kötelesek másolatot adni, kérj. Addig ne írd alá, amíg a jegyzőkönyvet nem olvastad el.


Egyszer tanúkihallgatásom után kértem jegyzőkönyvet, a nyomozó mondta, hogy nem tud adni, kipostázza. Természetesen hazudott, határozottabban felléptem és mondtam, hogy most tud adni és kérek. Adott.

2021. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, hogy meg tudom-e utólag nézni, mert eszembe jutott, hogy mondta a rendőr, miután készen voltunk a tanúvallomással.


Szerintem csak rosszul tudta, nem hiszem hogy félre akart vezetni, egy egyszerű tanúvallomásról van szó, aminek sok értelme nem volt, csak elmondtam egy helyzetet, amit előttem már más is elmondott.

2021. márc. 25. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Leviké el ne higyj. Bejáratott ember itt a kategóriában.
2021. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!