Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Felírja a nyomozó vajon ezt...

Felírja a nyomozó vajon ezt magának feljegyzésbe vagy nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Ma felhívott a rendőrségről az a nyomozó, akinél a "Poffice-s" ügyem van és kérdezte telefonon, hogy jártam-e múlthét szombaton egy sporttelepen, ahol zártkapus meccs volt, mert eltűnt 50 ezer forint egy öltözőből. Közölte, hogy láttak a környéken.


Feleltem neki, hogy igen jártam, de arról, hogy valakinek tűnt el pénz, arról nem tudok nyilatkozni.


Mivel tegeződünk, ekkor mondta, hogy "te voltál".


Erre sajnos káromkodtam egyet a telefonba és megkértem rá, hogy a jövőben ne állítson rólam semmi olyat, ami nem bizonyított, mert az nem elég, hogy ott jártam, hanem, azt is ki kell deríteni, hogy ki vitte el a pénzt és, ha van alapos gyanú hogy ki vette el a pénzt, akkor vegyék elő azt, aki elvette.


Közöltrm vele, hogy ilyeneket telefonba ne állítson, hanem hivatosan idézzen, ha érdekli, hogy hol mi célból jártam, de ne vádaskodjon telefonba.


Vajon ezt, hogy ma telefonon megkesesett és, amikor megvádolt, nyomdafestéket nem tűrő szavakat mondtam neki, felírja-e magának feljegyzésbe vagy ezt nem írja, nem foglalkozik vele?


Annyit mondott, hogy ne beszéljek igy máskor.



2021. márc. 25. 13:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy Levike létező személy, vagy csak egy nagyon profi troll, aki röhög rajtunk? 😀
2021. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Levike egy létező személy aki nem szedi a gyógyszereit ezért aztán mindenféle csuda bűneset halucinál.


Az így megszületett krimiket pedig ide írja ki,közNEMkívánatra.

2021. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

3-as.

Köszönöm az étlelmes választ neked.


A többi egy troll.


Amúgy valószínűleg mivel én csináltam ilyeneket, valószínű, hogy meg fognak hallgatni, de állok eléjük.


Amúgy nem én voltam.

2021. márc. 25. 18:22
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Levike történetei kezdenek egyre erőltetettebben hangzani, történt valami? Hatnak a gyógyszerek vagy csak elfogytak az ötletei?
2021. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem trollok vagyunk levike,se nem hangok a fejedben,se nem halucinációk a szemedben.



Mi valósak vagyunk,a kérdéseid kamuk.

2021. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Azt gondoltok amit akartok.


Be kell írni google-be, hogy "Poffice Oktatási Központ Debrecen".


Majd meglátjátok, hogy mit dob ki a google...

2021. márc. 25. 18:44
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem office, hane előtte "P". Igen Poffice.

Úgy kell kiejteni, hogy pofisz.

2021. márc. 25. 18:45
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Levike,az tudjuk hogy létezik a P azaz Poffice központ Debrecen városában,de azt nem hogy ténylegesen folyik-e ellened eljárás.


Se a Kékfény se a police.hu se semmi nem említ semmilyen debreceni lopást a Poffice központból,se a többi meséd helyszínéről.

2021. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mert a média meg a police.hu az kiemelt súlyú bűncselekményeket említ, az ilyen kis piti súlyú kis pénzlopásokat nem fogják feltenni esetleg, ha tettenérik lopásan, akkor lehet felteszik, hogy tolvajt fogtak, de az, hogy valaki ellen eljárás van, azt nem fogják kitenni. Az ügyvédem meg azt mondta, hogy az én elmult cselekényeim egy piti kis semmik, nagyívben lesz@rják a rendőrök is, csak kötelező lefolytatni az ügyet.
2021. márc. 25. 18:56
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővel én vagyok a viszkis.


Hidd el.

2021. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!