Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki ellen három eljárás van...

Aki ellen három eljárás van folyamatban, hogy van még szabadlábon?

Figyelt kérdés

Van, akivel szemben folyik rablás, lopás, valamint másik két eljárás, mindkettő lopás, üzletszerű. Elég színes a múltja is és jegyzőkönyvben benne van, hogy "speciális bűnismétlő". Ismerek pont egy ilyen embert.


Akkor ezekután, hogy van szabadlábon?

A bűnismétlés nem letartóztatási ok?



2021. ápr. 2. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélik, nem áll fent a bűnismétlés, de jó kérdés hogy miért gondolják így.
2021. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy c.....
2021. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Levike már annyira legendás hogy még a TEK sem meri lecsukni.
2021. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Levike, Levike, úgy hiányoztál már nekünk...
2021. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2.

Nem cigány.

2021. ápr. 2. 22:44
 6/23 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert a vége ugyis az lesz, attól mert előzetbe nincs. Rablásért letöltendő jár, hiába mantrázik levike
2021. ápr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Fsms ***** válasza:
Levike, a beszámíthatatlanság lehet kizáró ok, azaz ha valaki nem teljesen normális. Elképzelhető, hogy ez fennáll.?
2021. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6

Nekem olyan ne beszéljen, aki képes volt ügyész létére bemenni a rendőrségre és ellopni egy 20-ast. Bizony ez nem szabálysértés, mert bekerített helyre mentél be.


#7

Oké, hogy itt hülyének néztek, meg az életben személyesen is megkaptam már, hogy fogyatékos vagyok meg stb. Nem foglalkozom vele.

Csak enyhe mentális problémám van, több nem, de az elmeorvosi vélemény, arról szól, hogy mivel a tipusos autizmus áll fenn, a sátorból való jogtalan elvételt ez megkönnyítette, de felismerem a bűncselekményt és tudatában voltam tetteimnek. Tehát beszámítható vagyok.

2021. ápr. 3. 11:47
 9/23 anonim ***** válasza:

Várjunk, Te most azon vagy felháborodva, hogy hogy nem vagy még előzetesben?


Elmondom...


Azért, mert ugyan több ügyed volt már, de piti alak vagy, a rendőrök meg a bírók nem pazarolják a helyet a börtönben rád, meg így többet is lebírnak húzni rólad...


Gondolj csak bele...


A börtönben viszed a pénzt, etetni, fűteni kell Rád, ha beteg vagy, orvosi ellátást kell kapnod...


Ha kint vagy, megsóznak egy pénzbüntetéssel amit így vagy úgy, de kifizetsz... ha pl. teszem azt elmész dolgozni, akkor fizetgeted a büntit is meg mellett adózól... érted már?

2021. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én nem felháborodva vagyok, hanem örülök, hogy szabadlábon vagyok.


Csak eszembejutott, mert más már letartóztatásban lenne.

2021. ápr. 3. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!