Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki ellen három eljárás van...

Aki ellen három eljárás van folyamatban, hogy van még szabadlábon?

Figyelt kérdés

Van, akivel szemben folyik rablás, lopás, valamint másik két eljárás, mindkettő lopás, üzletszerű. Elég színes a múltja is és jegyzőkönyvben benne van, hogy "speciális bűnismétlő". Ismerek pont egy ilyen embert.


Akkor ezekután, hogy van szabadlábon?

A bűnismétlés nem letartóztatási ok?



2021. ápr. 2. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem féltetlen, én 3 évvel ezelőtt megvertem a Lovászi cigányokat Szegeden, bent a Bíróság épületében, nem vettek őrizetbe, egyszer sms-ben megfenyegettem az egyik cigányt, akkor se vettek őrizetbe...


Tavaly össze balhéztam a kolegáimmal akik a Lovászi cigányok haverjai, küldtem nekik egy fenyegető tartalmú videót, azért se vettek őrizetbe...


Egy valami van, ami zavar, hogy egy olyan Facebook üzenetet akarnak rám verni, amit nem én küldtem, de ez miatt a végsőkig, akár a köztársasági elnökig hajlandó leszek elmenni...

2021. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Mertél verekedni a bíróságon?


Nekem Békéscsabán rablás váddal van ügyem, de ha pl.kimondaná a bíró, hogy 4 évre lecsuknak, az ítélet hallatát követően nekimennék az ügyésznek, ütném verném, felborítanám, miszerint ez miatta van, akkor a bíró hívatná a biztonságiakat, akik földrevinnének é hívnák a rendőrséget. Na akkor meg lennék gyanúsítva egy hivatalos személy sérelmére elkövetett erőszakkal.


Hogy azokután, hazajöhetnék-e vagy becsuknánsk, nemtudom.


Mindenesetre nem merném meglépni.

2021. ápr. 3. 13:12
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát azért annyi eszem volt, hogy a bírót nem ütöttem le, a 2 cigány lett megagyalva, de elég csúnyán...


Meg azért Ők se szentikék, egyszer Ők is megfenyegettek a Bíróságon majd utána nem sokkal messzire, az Árkádnál meg akartak verni, fényes nappal...


Nekik is van pár ügyük, tavaly áprilisban, az egyik cigány, rálőtt a sógorára, mert az verte a másik cigányt, a Húgát, később a sógort meg lecsukták mert fel akarta gyújtani a csajt...


A csajnak meg ezen felül volt arra ereje, hogy megfenyegetett a Facebookon, ezt is jelentettem, azt már egy másik város rendőrségén...


Szvsz esetemben ez a dolog igencsak 2 irányú...

2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nyomorék ez a levike, de az idő már dolgozik ellene.

Vonatozás sem lesz ám a bv-ben levike, legalábbis nem ugy ahogy te hiszed

2021. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Csak kedves ügyésznő, megjött postán a vádbeszéd, amelyben az ügyészúr buktatja lefelé magát. Már kínjában azt írta, hogy ugyan közvetlen bizonyíték nincs, hogy loptam, de hogy téli este miért békéscsabára mentem, az kétséges.
2021. ápr. 3. 15:59
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez teljesen elég mivel nem tettél vallomást így más keresnivalód ott nem volt.
2021. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16, ezek feltételezések, ez a vádbeszéd semmi, a bírónak el kell utasítania, ha nem teszi és Levikének van egy kis esze, akkor nem hagyja magát rábeszélni az ítélet elfogadására, hanem megfellebezi és másodfokon biztos, hogy ebben a vád pontban felmentik.
2021. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A békéscsabai ügyemben részletes hosszú vallomást tettem, melyben összefoglaltam védekezésem. Ha valaki nem ismer be semmit, de részletesen elmondja, hogy a lopáshoz nincs köze, ellenben miért ment Csabára, azt is vallomásnak hívják, csak védekezés.


Nevettem mikor a vádbeszédben az ügyész kéri a bírót, hogy mondjon ki engem bűnösnek, ugyan, hogy én vittem volna el a pénzt azt nem lehet bizonyítani, mert nincs sem olyan dns, sem olyan ujjnyomat, sem felvétel, csak én jöhetek szóba és legyen az elég a bírónak, hogy miért mentem el Békéscsabára egy téli napon, amikor hideg van, valamint Békéscsaba nem egy turisztikailag kiemelkedő kirándulóhely és az nem éketszerű, hogy én vonatozni mentem oda, meg felmentem az edzőterembe érdeklődni, holotg Debrecen nagyobb város, miért nem ott jeresek edzés lehetőséget ezek életszerűtlen magyarázatok és ebből kifolyólag próbál meríteni az ügyész, hogy én rablást követtem el.


A vádiratban még volt kétséget kizáró bizonyíték -az ügyészség szerint-, most meg màr, hát ugyan nincs konkrét bizonyíték, de a fentebb leírtakban elmondtam, hogy már csak azért is legyek bűnös, mert hogy amit fentebb írtam. Miért Békéscsabára, miért télen stb...


Kínjában nem tudja már, hogy mit csináljon, hogy rablás miatt elítéljenek.


Te pedig kedves ügyészasszony keversz vslamit... A sátorba nem tettem vallomást.

2021. ápr. 3. 18:05
 19/23 anonim ***** válasza:

Levike, tettél, az elmeszakértői vizsgálaton, az is ugyanúgy számít!


Viszont a leírásod alapján, pl. ezt a csabai ügyet simán kitudnám magyarázni, felmentenének....


Volt már feltélezéseken alapuló ügyem, egy rágalmazásos ügy, ugyan magánvádas, de a bíró ott elment a végletekig, még az egyik önkormányzatot is megkereste levélben, hogy derítse ki milyen vagyonom van, végül fel kellett mentenie az ügyben...

2021. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Levike.


éljen Orbán.

2021. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!