Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rám akarták kihívni a rendőrsé...

Rám akarták kihívni a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Nem rég bementem a Dóczy József utcai sportkomplexumba a wc-re, és hallottam, hogy aki egy konténerben teljesít szolgálatot biztonsági őr portás, mondta valakinek, hogy "Bejött a srác." Azt mondta annak a valakinek, hogy "Hívjuk a rendőrséget vagy hagyjuk". Ezt a beszédet hallottam és erre én úgy gondoltam, hogy gyorsan wc-zek és sipirc, megyek innen. Ezt láttam a legjobbnak. Nem tudom hova ment a portás őr, de nem láttam, kimentem, elmentem.


Félre ne értsétek, nem azért mentem el, mert rosszat csináltam volna, csak azért, mert ugyan nem tettem semmi jogsértő dolgot ott, csak jobbnak láttam eljönni onnan. Nem hiányzik az nekem, hogy kihívják a rendőrséget és noha nem csináltam semmit, ott mindenki előtt ott legyek a rendőrökkel és ott kérdezgessenek. Szégyen az.


Oké, hogy ha tiszta vagyok, miért jöttem el, de ismétlem, nem akarom, hogy ott kérdezòsködjenek a rendőrök.


Mit gondoltok, rólam volt szó vajon, hogy mondta valakinek a portás őr, hogy "Bejött a srác, hívjuk a rendőrséget", vagy nem rám értették, hanem már fantáziálok össze vissza?



2021. ápr. 8. 18:15
1 2
 1/17 Fsms ***** válasza:
86%
Levike, esetleg nem te tértél vissza?
2021. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De igen.

De a rendőrségen én azt a felvilágosítást kaptam a nyomozótól, hogy oda megyek ahova akarok, ha a sportpályákhoz megyek ki, akkor oda, csak bűncselekményt ne kövessék el. Esetleg a portálok ezentúl lehet nem szívesen látnak ott.

2021. ápr. 8. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Le van adva a fényképed mindenhol, szokj hozzá, hogy rengeteg "rajongód" lesz.
2021. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki van plakátolva az arcod egész Debrecenben egy "EZ AZ EMBER LEVIKE,EGY NOTÓRIUS TOLVAJ„ felirat kíséretében.


Így jártál Levente.

2021. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rendőrös kamukerdezos csávot tényleg Levinek hívják? :D
2021. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sosem járok sportkomplexumokba vizelni, inkább elviszem hazáig mint minden normális ember. Kivéve levike...
2021. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 amúgy Gyula, egyszer mondta
2021. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kakit elhelyezni más szemetesébe, mert az kommunális hulladék. Nem te fizeted a szállítást.
2021. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ki az a Levike?
2021. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rád.
2021. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!