Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt meg lehet tenni?

Ezt meg lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában 3x volt példa rá, hogy a rendőrjárőrök igazoltattak és kérték pakoljak ki mindent a táskámból a motorháztetőre. Kiszedegettem mindent.

Annyira szeretik ezt a motorháztetős játékot. Mondtam nekik, hogy pakolják ők ki, mert ők szeretnék látni, de mindig azzal jönnek, hogy én pakoljak.

Unom, hogy ezzel jönnek mindig. Legközelebb, ha kérik, hogy a járőrkocsi motorháztetőjére pakoljam ki a cuccokat, megfogom a táskát, kinyitom és kiborítom, ráborítom a motorháztetőre, úgysincs törékeny benne meg egyszerűbb. Persze csak, ha szabad.


Meg lehet tenni, hogy kiborítom a kocsira vagy egyenként kell?


Mert unom már.



2021. ápr. 9. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A járőrökkel meg nyomozókkal, ha mérgesíteni akarnám őket, felidegesíteni, biztos, hogy szeretnének bosszút állni, de nem tudnak mit tenni. Gyanúsított vagyok ügyekben és biztos a max letöltendőbe szeretnének már, de az még soká lesz a letöltendő, mert arról a bíró dönt. Ha a rendőrökön múlt volna, akkor már Bent lennék. De még szerencse, hogy az ítéletről nem a rendőrség dönt, hanem a bíróság és az még odébb van.


De ez nem idegesítés, csak határozott vagyok.

2021. ápr. 9. 23:05
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
Majd le leszel szépen fújva levike
2021. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ügyészasszony mire érti, mivel leszek lefújva?
2021. ápr. 10. 13:33
 15/16 kretens ***** válasza:
Kipakoltathatnak bármikor mindent ami nálad van.Na de ha ez gyakran van légy találékony.Ha jól tudom nincs a btk-paragrafusai között olyan hogy egy zárt pénztárcába nem rakhatok egy darázskirálynőt csak szólni kell előtte hogy az van benne ha ki akarják nyittatni.Vagy sz.rt.
2021. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kretens gyógyszereid vedd be köszi
2021. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!