Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudja egy rendőr...

Hogyan tudja egy rendőr kibírni, a feladatát?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshogy megfogalmazni, pályaválasztásnál gondolkodtam, hogy rendőr leszek, de pont akkor volt a menekültválság és rendőröket kiküldte a magyar kormány , hogy ne engedjék be a menedékkérőket. Nem tudtam volna végrehajtani, nekem ellenkezik a meggyőződésemmel. Vagy mint a börtönőr, oda küldött a munkaügyi, és láttam fogvatartottakat, nekem rossz volt látni, hogy korlátozzák őket, az egész egy elavult dolog, egyáltalán nem ezt várná el az ember a 21. századtól.


Hogyan lehet ezt elviselni? Biztos van normális rendőr akinek fájt ez, mit tett? Hogyan kibírni , hogy parancsot teljesítesz, de való életben ezt nem tennéd.



2021. ápr. 11. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem kívánságműsor. Lehet neked nem tetszik, de az a te privát véleményed, nem érdekel senkit. Le kell nyelni a békát, vagy nem menni rendőrnek.
2021. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Van egy csomó tisztességes szakma, mért nem azokon gondolkodsz?
2021. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Na de,akkor börtönbe zárás helyett mi lenne a teendő a gyilkosokkal és egyéb bűnözőkkel...
2021. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire sohasem szabad lealjasodni, hogy az ember a hatalom hűbéresének álljon és a nép ellen lépjen fel.
2021. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint nem vagy alkalmas rendőrnek, katonának. Másoknak ilyen eszükbe sem jut, és simán végrehajtják a parancsot, mert nem dolgozik bennük a lelkiismeret vagy szimplán csak a munka anyagának látják a rabokat és másokat, nem gondolkoznak azon, hogy ezek is emberek.
2021. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Az az igazság, hogy a büntetésvégrehajtásnak nem is volna szabad így működnie. Elsődleges cél kellene legyen a sértett kártalanítása, másodlagos ha erre szükség van, de szerintem nincs szükség, a büntetés.


Hogy miért nincs szükség? Mert a büntetése lenne a kötelező kártalanítás.

2021. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Menekült alatt azokra a migránsokra gondolsz akik éppen szétverik a többi EU-s országot?
2021. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6


Ez rendben is lenne...De egy gyilkos hogyan kártalanítsa az elhunytat?

2021. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha ilyen nebáncsvirág vagy akkor nem is neked való.Miért akarsz rendőr lenni?Mit akarsz csinálni,ülni az irodában egész nap?Te mimóza.A rendőr elvégzi a feladatot amit parancsba kap mert ez a dolga,nem áll le gondolkozni vagy mérlegelni.
2021. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

A rendőr parancsra cselekszik. Akkor is ha nem ért vele egyet.

Jó lesz majd amikor elkapsz egy bűnözőt és nevetséges módon elengedik.

Amikor a no-go zónákban gyakorlatilag semmi tekintélyed és nem léphetsz fel ellene.

Amikor filvisznek pestre és nevetséges túlerővel kell vegzálni a békés tüntetőket.

Most lehet osztogatni a birságokat ha valakin nincs maszk a parkolóban, vagy 10 után sétál haza a kihalt utcán.

Lehet kilakoltatni pár családot, viszont az illegális lakásfoglalókkal nem tudsz semmit kezdeni.

Cserébe be kell érned rengeteg túlórával, és lótúró fizetéssel.

2021. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!