Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudja egy rendőr...

Hogyan tudja egy rendőr kibírni, a feladatát?

Figyelt kérdés

Nem tudom máshogy megfogalmazni, pályaválasztásnál gondolkodtam, hogy rendőr leszek, de pont akkor volt a menekültválság és rendőröket kiküldte a magyar kormány , hogy ne engedjék be a menedékkérőket. Nem tudtam volna végrehajtani, nekem ellenkezik a meggyőződésemmel. Vagy mint a börtönőr, oda küldött a munkaügyi, és láttam fogvatartottakat, nekem rossz volt látni, hogy korlátozzák őket, az egész egy elavult dolog, egyáltalán nem ezt várná el az ember a 21. századtól.


Hogyan lehet ezt elviselni? Biztos van normális rendőr akinek fájt ez, mit tett? Hogyan kibírni , hogy parancsot teljesítesz, de való életben ezt nem tennéd.



2021. ápr. 11. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Te egy csicska vagy kérdező mint sok itteni válaszoló. Te még nem találkoztál bűnözővel azért mersz ilyeneket leírni
2021. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

11, azért én láttam olyat illetve dolgoztam olyan helyen ahol velünk együtt dolgoztak rabok is...


Nem azt mondom, hogy sajnálom őket, de a külsős helyszínen ahol vtak, egy zárkát csináltak nekik és bezárták őket oda...


Nah azért ha egy ember ilyet lát, kinyílik a zsebében a bicska.

Egy külsős helyszínen ne zárjanak már be 4-5 embert 1 m2-es területre ahol bárki láthatja őket... otthon a sertéseim nagyobb tiszteletet kaptak!


Írom ezt úgy, hogy akkora már volt több bírósági ügyem... és láttam elővezetve olyanokat, hogy jajj, de van az a határ amit semmilyen körülmények közt nem léphetünk át!

2021. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyészasszony lecsicskázott téged kérdező.
2021. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!