Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó, ha azt mondta...

A nyomozó, ha azt mondta lehet menni, akkor a tulaj miért nem engedett be?

Figyelt kérdés

Van ügyem amit sportcsarnokban követtem el és a nyomozó azt mondta a multkor, hogy egyébként mehetek bármerre mehetek továbbra is sportcsarnokba, sportolni, csak ne vigyek el semmit mert amiatt vagyok ott a rendőrségen.


Valamelyik nap bdmentem a G4 sportcsarnok udvarára, az ügyvezető tulajdonos pont az udvaron beszélgetett egy hölggyel és azt mondta, hogy "Jónapot maga az, akinek rendőrségi ügye van, mert innen is lopott, megismerem a kamerafelvételről, mert én adtam át a nyomozónak." Ezt mondta, mondtam -igen- de a nyomozó mondta, hogy lehet jönni, csak ne lopjak. Mondtam, hogy a másik épületbe a fallabda teremnél csak a büféhez mennék egy fehér forrócsokit inni, azt mondta, hogy ne.


Azt mondta, hogy én a kerítésen belűl ne menjek be sosem, sem wc-re, sem mosdóba, sem a bűféhez. Kérdeztem, hogy a büfébe bárki bejöhet, azt mondta, hogy igen, de én nem. Azt mondta vannak vécék, mosdók, más büfék, nem igaz, hogy nem tudok találni, de oda ne menjek.


Ha a nyomozó azt mondta, hogy bárhova mehetek, bármit csinálhatok csak rosszat ne, akkor miért nem mehetek be a sportkomplexumba?


Nem tájékoztatott a nyomozó, hogy a tulaj nem fog beengedni.



2021. ápr. 24. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mehetsz be mert bűnöző vagy.örülj hogy nem vágták le a kezeidet meg a lábadat.és akkor nem mennél sehova sem.
2021. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Levike, pihenjél már.
2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg kirándulni a rendőröket meg a tulajt majd ott tisztázzátok a kialakult helyzetet Levike.🤡
2021. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fsms ***** válasza:
100%

Levike, szerinted? Ha lennél a tulaj beengednéd Levikét?

Egyébként örülj neki, eggyel kevesebb balhéd lesz.

2021. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit csórtál el? A nyomozó mondhat bármit, a tulaj dönt, hogy kockáztat még egy esetet vagy nem.


Mondjuk, ha én lennék a tulaj, adnék még egy esélyt. Az mindenkinek jár.

2021. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, mivel a büfé is az Ő tulajdona, arra miért nem enged be. Elesik egy kis haszontól. Kicsi, de minden forint számít.
2021. ápr. 24. 15:16
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a tulajtól loptam, hanem van ott egy sportcsarnok, amit kiadnak bérbe, a dvsc kézilabda akadémia edz ott, ami 16-18 éves közötti lányokból áll.


Nekik a nyitott öltözőből hoztam el pénzt amit megbántam.

2021. ápr. 24. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Levike már megint pszichotikus epizódban van...
2021. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valaki aki nagy "Levike szakértő" itt az oldalon, privibe írja már meg hogy ez a forma szimpla troll, vagy orvosi papírja is van róla hogy hoppárés?
2021. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7


Ennyivel megúsztad? 😦

2021. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!