Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy megkapta az-e mailt a...

Hogy megkapta az-e mailt a nyomozó, ezért tényleg ciki volt felhívni?

Figyelt kérdés

Nos egy dolog elleni ügy iratanyag az ügyészségen van már, azonban visszadobta az ügyész a nyomozóhoz, aki pedig a multkor felhívott és megbeszéltük a további helyzetet, de kérte, hogy e-mailt is írjak, hogy lássa az ügyész, hogy én is nyilatkoztam. Még pénteken megírtam az e-mailt a városi kapitányságra.


Ma felhívtam a nyomozót, csak azért, hogy megkérdezzem, hogy megkapta-e az e-mailt, felelte megkapta.


Ma délelőtt volt át anyukám nálunk és mondtam neki, hogy felhívtam a nyomozót. Erre azt mondta édesanyám, hogy "Te tényleg ennyire hülyének akarod magad nézetni?" Azt mondta, hogy véleménye szerint ugye nekem a telefonba azt mondta a nyomozó, hogy megkapta, de mikor letette a telefont, biztos ott röhögtek egyet egymás közt. De ez csak édesanyám véleménye.


Én meg úgy vagyok vele, hogy egy büntetőügy elég komoly dolog és mivel az e-mail nem igazol vissza, hogy megkapta vagy sem, telefonon érdeklődtem.


Most ezért, hogy megkapta -e az e-mailt a nyomozóhölgy, tényleg ciki volt felhívni vagy sem?



2021. ápr. 27. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike, lazitsal mar. Amugy hany buntetotugy folyik ellened jelenleg?
2021. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike :DDDDDDD
2021. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
napi Levike xDDDD
2021. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike,te vagy a ciki.
2021. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobbak a kérdéseid, mint Balázskának. 😂
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1

3 büntető eljárás.


Van a békéscsabai rablás bűntett lopás vétség vád.

Van Debrecenbe a sátor lopási ügy

Van a Poffice-os űgy, amiben a Poffice oktató bázisról loptam ez a főgyanúsítás, és ehhez jön, hogy máshol sportcsarnokból fiatal lányoktól és két különböző sporttelepről pénzt loptam.


Csak azért sorolom őszintén mert az #1 kérdezte, hogy hány eljárás, meg hogy érdemben tudjatok segítani vákaszaitokkal.

2021. ápr. 27. 12:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy a harmadik poffice -os ügy is természetesen debreceni ügy.
2021. ápr. 27. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De Levike, soha nem segítünk, mert gyűlölünk. Hónapok alatt sem jutott el az agyadig? :D
2021. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mért gyűlöltök? Nektek az életben tettem valami rosszat valaha?
2021. ápr. 27. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez megint csak nem Levike, hanem az az imposztor aki már napok óta Levike nevében ír ki kérdéseket. Gondolom jó nagyokat maszturbál a válaszokat olvasgatva.

Amúgy egész szépen fejlődik, mostmár legalább fordított ékezetek eltűntek a szövegből.

Egy napon talán képes lesz Levike stílusát is utánozni...

2021. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!