Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy megkapta az-e mailt a...

Hogy megkapta az-e mailt a nyomozó, ezért tényleg ciki volt felhívni?

Figyelt kérdés

Nos egy dolog elleni ügy iratanyag az ügyészségen van már, azonban visszadobta az ügyész a nyomozóhoz, aki pedig a multkor felhívott és megbeszéltük a további helyzetet, de kérte, hogy e-mailt is írjak, hogy lássa az ügyész, hogy én is nyilatkoztam. Még pénteken megírtam az e-mailt a városi kapitányságra.


Ma felhívtam a nyomozót, csak azért, hogy megkérdezzem, hogy megkapta-e az e-mailt, felelte megkapta.


Ma délelőtt volt át anyukám nálunk és mondtam neki, hogy felhívtam a nyomozót. Erre azt mondta édesanyám, hogy "Te tényleg ennyire hülyének akarod magad nézetni?" Azt mondta, hogy véleménye szerint ugye nekem a telefonba azt mondta a nyomozó, hogy megkapta, de mikor letette a telefont, biztos ott röhögtek egyet egymás közt. De ez csak édesanyám véleménye.


Én meg úgy vagyok vele, hogy egy büntetőügy elég komoly dolog és mivel az e-mail nem igazol vissza, hogy megkapta vagy sem, telefonon érdeklődtem.


Most ezért, hogy megkapta -e az e-mailt a nyomozóhölgy, tényleg ciki volt felhívni vagy sem?



2021. ápr. 27. 12:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy nem Levike vagyok?


Pedig az vagyok.


Valamelyik nap láttam azt a kérdést, amit valaki a nevemben írt ki és én is válaszoltam rá.

Komolyan Levike vagyok.

2021. ápr. 27. 14:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Levike,hogy hívják az ősellenséged?
2021. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Levike soha nem titulálja magát Levikének. Egyszer volt ilyen, amikor a te kérdésedhez írt.
2021. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!