Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bán-Gagyi Rita még mindig...

Bán-Gagyi Rita még mindig eltűnt személy?

Figyelt kérdés

2013-ban tűnt el Ausztriában Bán-Gagyi Rita. Nem találják azóta. A családja is 30 millió forintot költött, hogy megkeressék, de a magánnyomozók átverték őket.

Még mindig semmi hír a hölgyről?



2021. máj. 28. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még 2018-ban nyilatkozott Sándor István nyugalmazott rendőr alezredes, hogy a hölgy telefonjából kinyert adatok alapján Román emberkereskedők elrabolták és valószínű Olaszországba vitték.


Az hogy ennyi idő eltelt és nincs róla semmi szerintem valószínű hogy nem fog előkerülni.

2021. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borzasztó rejtélyes ügy,én is mindig olvastam róla a híreket.Fel nem fogom hogy tud eltűnni egy ember ilyen nyomtalanul.
2022. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem valaki elrabolta aztán szexrabszolgaság áldozata lehetett szegény.... és mivel semmi hír róla szerintem már rég megölték vagy még mindig szexrabszolga és nagyon jól elrejtették valahol😪
2023. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!