Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gázpisztoly tulajdonosok! Mit...

Gázpisztoly tulajdonosok! Mit csináltok a fegyveretekkel? Mi értelme venni? Élesben tudom hogy nem használtátok.

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom az apró péniszüket és az alacsony iq-jukat érzik tőle nagyobbnak.
2021. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nógrád megyében élek, szomszédom egy elmebeteg alkoholista, már megoldottam, hogy ne tudja mikor vagyok itthon, illetve a település 60%-a c.gány.

Amit még megtehetsz, hogy nem barátkozol a településen senkivel, mert úgy rádszállnak, hogy nem szabadulsz egyiktől sem.

Ha néha tudatosítod bennük, milyen önvédelmi technikáid vannak, békén hagynak.

Van benne 10 töltény, az ágy mellett van, van mozgásérzékelő lámpa, szerverre mentő kamera, stb.

Kutya az nincs, mert sajnálnám, ha megmérgeznék, vagy bántanák.

2021. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
88%
Van két darab élesből átalakíott szép darabom. Hobby és otthoni járék céljából tartom, ezen felűl olajozgatom, ápolgatom őket mint bármilyen más gyűjteményt. Van aki szobrokat gyűjt, van aki mást, jómagam a szép fegyvereket szeretem már gyerekkorom óta.
2021. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 árokpart ***** válasza:
Ha lehetne Magyarországon éles lőfegyvert is tartani, akkor azokat gyűjteném természetesen. Ennek hiányában opcióként marad az élesből gáz-riasztóvá átalakított.
2021. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szegeden erre használják:


[link]

2021. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig az 1. nek van igaza. Tipikus lélda rá árokpart
2021. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*p
2021. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 árokpart ***** válasza:
7-es Mire vagyok tipikus példa? Nem hinném, hogy alacsony IQ-m lenne könyvtáros végzettséggel, mellesleg plusz 1 szakmával , ráadásul a fegyverek terén is szakmabeli vagyok és ugyanúgy az éles fegyvereket is ismerem szinte minden típusát és működését és szétszedni, összerakni is össze tudom és ha kell a kisebb hibákat javítani is tudnám ha jogosult lennék rá hivatalos formában és lenne egy hivatalos műhelyem. Ezt ki is hangsúlyozom, mert csakis hivatalos műhelyeknek van jogosultsága bármilyen fegyver javítására, átalakítására, hatástalanítására. Egyébként a sok kontár, illegális javítóműhelyek miatt tilos nálunk elsősorban a szabad fegyvertartás, mert sokszor egyszerűen életveszélyes ahogyan a fegyverek fő alkatrészeit buherálják és teljesen mindegy számukra, hogy pl. milyen falvastagságú csövet "gyártanak" nem nézik, hogy fekete vagy nitro lőporral fog az a fegyver majd működni. Forgótáras esetén életveszélyesen alakítják ki a forgódob holtjátékát amivel a dobfuratok kompatibilisek lennének a csőhöz és sorolhatnám. Alultárasnál meg a tárat össze vissza rombolják , olyan tokra is tesznek rá zárszerkezetet ami eleve életveszélyes, mert egyszerűen nem bírja ki azt a bárnyomást, amit a fegyvergyárban mérnökök terveznek meg és megfelelő anyagból gyártanak le. Szóval az a baj, hogy az emberi mentalitás is hozzájárul ahhoz, hogy nálunk nem hasonló hobby és játék célra tartanának fegyvert ha lehetne, mert sajnos eléggé agresszív a társadalmunk és legfőképpen az emberek nem szereznék meg hozzá azt az ismeretanyagot ami ehhez elengedhetetlen. A másik amiről meg írtam, hogy ugyanúgy virágoznának sajnos ezek a zugműhelyek amelyekről sokszor lehet olvasni a bűnügyi hírekben. A biztonságuk érdekében sem tennék meg azt az emberek, hogy a valódi hivatalos javító műhelyekbe vinnék a fegyverüket javítani, hanem ezt megspórolnák és kontárokhoz vinnék el akik által meg életveszélyes lenne a fegyver a felhasználó számára. Így maradnak a gáz-riasztó pisztolyok nem véletlenül csinálják az átlagos darabokat spiáterből, az átalakítottak esetében meg garantált szerencsére, hogy hivatalos átalakító műhelyekben készítik és ugyanúgy van róla hivatalos papír is, MKH kártya és egyébként ezekre is ugyanúgy kérhető a viselési engedély. Ilyen szép darabokat az ember azért nem vinne ki az utcára és nem kérne rá engedélyt. Senkinek sem hiányzik, hogy egy atrocitás miatt lefoglalják az eljárás idejére őket.
2021. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!